Gösterim: 889
Eklenme: 2 Eylül 2008
Saat: 19:58
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat 500

İtalyan otomotiv sanayinin lider kuruluşu Fiat Grubu’nun Pazarlamadan Sorumlu Başkanı (CMO) ve aynı zamanda Alfa Romeo ve Abarth’ın markalarının CEO’su Luca De Meo’ya “2008 Yılının Pazarlamadan Sorumlu Başkanı” ödülü verildi. Global iş idaresi ve danışmanlık firması Booz & Company tarafından düzenlenen uluslararası yarışmada “Yılın CMO”su ödülüne layık görülen De Meo, özellikle Fiat 500 modelinin pazara başarıyla sunulması sürecindeki yenilikçi performansıyla zirveye adını yazdırdı.

Global iş idaresi ve danışmanlık firması Booz & Company’nin tarafından düzenlenen “2008 Yılının CMO’su” (Chief Marketing Officer-Pazarlamadan Sorumlu Başkanı) ödülünü, Fiat Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkanı (CMO) ve Alfa Romeo ile Abarth markalarının CEO’su Luca De Meo kazandı. Tanınmış kuruluşlardan ve şirketlerden CEO ve pazarlama uzmanlarıyla birlikte pazarlama ve iş medyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından “Yılın Pazarlamadan Sorumlu Başkanı” unvanına layık görülen De Meo, ödülünü Frankfurt’ta düzenlenen bir törenle aldı.

Strateji ve organizasyon; Marka ve pazarlama iletişimi; Ürün ve fiyatlandırma ile müşterilerle ilişki gibi dört farklı aşamadan oluşan bir değerlendirme sonrasında ödül almaya hak kazanan De Meo, özellikle Fiat 500’un pazara sunumu sırasındaki yenilikçi pazarlama yöntemleriyle jürinin dikkatini çekmeyi başardı. Müşterilerin doğrudan davet edildikleri “500 Seni İstiyor” internet sitesi gibi gelenekselin dışındaki pazarlama yöntemlerinin yanı sıra reklamdan viral pazarlamaya, modadan fotoğrafçılığa hatta müşterilerin yeni otomobile ilgili isteklerini ifade etmelerine kadar pek çok farklı aracı bir arada kullanan De Meo, Fiat Binek Araç’taki oluşturduğu ekip çalışmasıyla da artı puanları hanesine yazdırmayı başardı.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com