Gösterim: 936
Eklenme: 9 Şubat 2009
Saat: 11:05
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Maserati GranTurismo S

İtalyan lüks ve prestijli spor otomobil üreticisi Maserati, 3 Mart tarihinde kapılarını öncelikli olarak uluslararası basın mensuplarına açacak olan 2009 Cenevre Otomobil Fuarı’nda GranTurismo S modelininin MC Shift şanzımanlı versiyonuna ek olarak Automatic kodlu yeni bir versiyonunun dünya lansmanını gerçekleştirecek. Maserati GranTurismo S Automatic, yeni tip 6 ileri otomatik şanzıman ile 440 HP güç üreten 4.7 litrelik V8 motorun birlikteliğini simgeliyor.

Her uluslararası fuarda yeni bir model tanıtma misyonunu istikrarlı biçimde yerine getiren Maserati, 2009 Cenevre Otomobil Fuarı’nda da lüks spor otomobil ikonu GranTurismo S’in yeni otomatik şanzımanlı versiyonuyla boy gösteriyor. ZF tarafından geliştirilen 6 ileri vitesli yeni otomatik şanzımanın ve 4.7 litrelik 440 HP güç ile 490 Nm tork üreten V8 motorun birlikteliğini simgeleyen Maserati GranTurismo S Automatic, üst düzey performansı ve konforu bir arada sunabilmesiyle dikkat çekiyor. Quattroporte Sport GT S’te olduğu gibi takdir toplayan ve manuel modda kullanımda gaza tam basılarak vites küçültme gibi işletim operasyonlarından arındılarak daha hızlı ve sarsıntısız vites değişimleri sağlayan yeni şanzımanlı Maserati GranTurismo S Automatic, sürekli ayarlanabilir amortisörlere sahip Skyhook süspansiyon sistemiyle de rakipleri karşısında ön plana çıkıyor.

Mevcut Maserati modellerinin tasarımlarına paralel biçimde aracın hemen fark edilmesini sağlayan sportif ve çarpıcı bir tasarıma sahip Maserati GranTurismo S Automatic, yeni tip kapı eşikleri ve Trident tasarımlı yeni tip 20 inç’lik jantlarıyla farklılaşıyor. Daha da zenginleştirilerek kuvvetlendirilen bir donanıma sahip Maserati GranTurismo S Automatic’te standart olarak sunulan Bluetooth ve isteğe bağlı olarak sunulan iPod arayüzü gibi unsurlar, Maserati Multimedya Sistemi’ni tamamlayıcı diğer modern teknolojiler arasında yer alıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com