Gösterim: 2.957
Eklenme: 24 Aralık 2009
Saat: 20:05
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Mazda RX8

Mazda Türkiye ürün gamı 4 yeni modelle genişliyor: Mazda3 MPS, Yeni Mazda RX-8, Mazda CX-9 ve Yeni Mazda MX-5 çok yakında yollarda karşınıza çıkacak.

Mazda3’ün daha da heyecan verici olabileceğine inanmıyorsanız, Mazda3 MPS ile tanışın. Mazda ralli otomobillerinden esinlenilerek yenilenen motor kapağı hava girişi, aerodinamik arka rüzgârlık ve RX-8 stili 18″ alaşımlı jantlar ile oluşan çarpıcı görünüm, 250 km/s’lik maksimum hız ve 6,1 saniyede 0-100 km/s hızlanma performansı ile Mazda3 MPS kuşkusuz sınıfının en iyi otomobilleri arasında sivriliyor. Mazda3 MPS hakkında detaylı bilgi almak için Mazda3 MPS showroom sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mazda’nın efsane otomobili Mazda RX-8 yakında yeni yüzüyle Türkiye’de. Yeni Mazda RX-8 döner pistonlu Rotary motoru, “freestyle” arka kapıları ve dört kişilik oturma alanı ile diğer sportif araçları geride bırakıyor. Standartların ötesinde dizayn ve eşsiz performansı ile kullanışlılığı birleştiren bu spor otomobil beklentilerinizi aşacak. Daha fazla bilgiyi Mazda RX-8 showroomunda bulabilirsiniz

Mazda CX-9 Spor-otomobil DNA’sı taşıyan iri cüsseli bir 4×4 veya Zoom-Zoom ruhuna sahip, 6-koltuklu, çok yönlü bir araç olarak tanımlanabilir ama asıl olan onun güçlü, dengeli ve taklit edilemez tarzıyla, sıradan bir SUV olmadığıdır. Mazda CX-9 kusursuz görünümü, büyük boyutları, zoom-zoom ruhunu yansıtan sportif ve adaleli hatları ve güçlü görünümünü haklı çıkaran güçlü motorluyla tam da üst düzey bir SUV’den bekleyeceğiniz gibi. Bu eşsiz otomobille ile ilgili daha fazla bilgiye Mazda CX-9 showroomundan ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en gözde roadster’ı yeni modeli ile çok yakında Türkiye’de. Yeni Mazda MX-5’in kusursuz tasarımı, performansı ve yol tutuşu ile sürüş keyfinizi doruk noktasına çıkaracak. Yeni Mazda MX-5 ile ilgili ayrıntılı bilgi çok yakında sitemizde duyurulacaktır.

Birbirinden özel bu araçları görmek ve araçlar hakkında detaylı bilgi edinmek için sizleri Mazda yetkili bayilerine bekliyoruz.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com