Gösterim: 1.215
Eklenme: 24 Ocak 2011
Saat: 20:30
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Mazda 2

Mazda, yeni konsept aracı Minagi’yi ilk olarak, 3-13 Mart 2011 tarihleri arasında açık kalacak Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergileyecek. Mazda’nın yeni tasarım dili olan KODO – Hareketin Ruhu tarafından şekillendirilen Minagi, geleceğin kompakt crossover SUV’si olarak bünyesinde Mazda SKYACTIVE adı verilen yeni teknolojiler barındırıyor. Minagi bu anlamda, gelecekte yollarda görülecek yeni nesil Mazda otomobillerinin müjdecisi ve Mazda’da yeni bir dönemin başlangıcının habercisi olarak konumlanıyor.

Yeni kompakt crossover SUV Minagi, yeni KODO tasarım dilinin coşku ve canlılığını etkileyici bir biçimde yansıtırken gelecekteki yeni nesil Mazda teknolojilerinin de işaretlerini veriyor. İnovatif Mazda SKYACTIVE teknolojilerinin motor, şanzıman, gövde ve şasi alanlarında kapsamlı bir biçimde uygulanması ile üretilen Minagi, benzersiz sürüş keyfi ile sıra dışı verimliilik ve güvenlik sunuyor.

Mazda Cenevre’de, Minagi ve dizel ve benzinli motorlu SKYACTIVE teknolojilerinin yanı sıra Shinari konsept aracının Avrupa lansmanını yapacak. Mazda standında ayrıca, şu anda satışta olan modellerden Mazda2, Mazda3, Mazda5, Mazda6, Mazda MX-5, Mazda CX-7 ve Mazda BT-50 sergilenecek.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com