Gösterim: 951
Eklenme: 24 Kasım 2009
Saat: 20:03
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Mazda 2

Mazda’nın küçük segmentteki temsilcisi olan Mazda2 sportif, çevik, heyecanlı, güçlü, şık ve yakıt tasarruflu bir süper mini otomobil. Mazda2 enerjik yaşam tarzınıza tam uyum sağlayacak. Bakması hoş, sürmesi keyifli ve ekonomik Mazda2’de aynı zamanda, ödün verilmeyen çevre ve güvenlik standartları da bulunuyor. Tüm bu özellikler 47 uluslararası otomotiv gazetecisinden oluşan bir jürinin, Mazda2’yi Dünyada Yılın Otomobili seçmesini sağladı.

Şimdi Mazda2’ler Mazda bayilerinde 3500 TL’yi aşan avantajlarla sportif stilleri ve tam otomatik şanzıman seçenekleriyle sahiplerini bekliyor.

Yeni Mazda3’ün iddalı tasarımını, mükemmel sürüş ortamını, sınıfında öncü güvenlik önlemlerini ve yüksek performansını fark etmemek mümkün değil. Mazda3’ün cüretkar tasarımı Design Award 2009 yarışmasında birincilikle tescillenmiştir. Bu yeni, sportif ve kompakt otomobil sadece stil sahibi ve yüksek performanslı olmakla kalmaz aynı zamanda sürücüsü ve yolcularını ileri teknoloji aktif ve pasif güvenlik önlemleri ile yolculukları boyunca korur.

Artık Mazda3’e sahip olmak çok daha kolay 6000TL’yi aşan avantajlarla bir Mazda3 sahibi olmak için bayilerimize bekliyoruz.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com