Gösterim: 1.009
Eklenme: 1 Mayıs 2009
Saat: 15:29
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Lancia Delta

15 Mayıs’ta Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesinde vizyona girecek olan ve Dan Brown’un aynı isimli kitabından uyarlanan Melekler ve Şeytanlar filminde başrolü oynayan Tom Hanks’e Lancia’nın lüks kompakt sınıftaki yeni modeli Delta modeli eşlik ediyor.

Gerilim ve gizemin yanı sıra polisiye ve macera türlerini bir arada harmanlayan ve sinemaya da uyarlanan Dan Brow’un “Da Vinci’nin Şifresi” kitabının devamı niteliğindeki “Melekler ve Şeytanlar”ın 15 Mayıs’ta ülkemizde vizyona girecek sinema filminde Lancia Delta da aldığı rolle ön plana çıkacak. Tom Hanks tarafından canlandırılan “Profesör Langdon” karakterine özellikle kovalamaca sahnelerinde eşlik eden Lancia Delta, Ron Howard tarafından yönetilen Melekler ve Şeytanlar filminin aksiyon ruhuna yakışan özellikleriyle dikkat çekiyor.

Melekler ve Şeytanlar filminde rol alan Lancia Delta modeli, film yapımının gereklerini karşılayacak şekilde, Lancia’nın laboratuvarlarında özel olarak test edilen, ardından gerekli kalibrasyonların yapılmasının ardından doğrudan Lancia Stil Merkezinde bazı ayrıntıları değiştirilmiş olmasıyla da farklılaşıyor. Örneğin, seri üretim Lancia Delta modellerinde yolcu konforunu artırmak adına koyu renkli camlar kullanılırken, filmde görev alan Lancia Delta modelinde görüntü yönetmeni açısından sorunlar yaratmaması açısından özel olarak yapılmış şeffaf camlarla kullanılıyor. Roma halkı ve şehri ziyaret eden turistleri ise filmin yıldız oyuncularını ve Lancia Delta’ları hareket hâlinde gören ve Piazza del Popolo’nun civarındaki kovalama sahnelerinde yanan lastiklere tanıklık eden ilk kişiler oldu.

Lancia Türkiye tarafından tlkemize ikisi benzinli ikisi turbol dizel olmak üzere ve 120 HP ile 190 HP arasında değişen dört farklı motor seçeneğiyle ithal edilen lüks kompakt sınıftaki Lancia Delta,  20 bin 370 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatı ve zengin başlangıç donanım seviyesiyle de dikkat çekiyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com