Gösterim: 5.945
Eklenme: 5 Ekim 2011
Saat: 11:58
5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote
Mitsubishi L200 Delta 4x4

Her ne kadar modiye kelimesi araçları sportifleştirmek, güçlendirmek olarak bilinse de aslında modifiye, araca istenilen özellikleri katmak, istenilen amaca uygun hale getirmektir.

Delta 4X4 arazi araçları hazırlama firması da en büyük yardımcılardan biri. Piyasa araçlarını en zorlu yol şartlarıyla baş edebilecek araçlara dönüştürüyor. Resimlerini gördüğünüz Mitsubishi L200’de firmanın hazırlamış olduğu araçlardan sadece biri.

Resimlerini gördüğünüz Mitsubishi L200 4×4 bu yüksekliğe basit amortisör ve yay değişiklikleri ile ulaşmadı. Aracın yüksekliği standart versiyon ile aynı sadece gövdesi yükseltildi. Evet doğru okudunuz gövdesi şasisinden tam 10 cm yukarı konumlandırıldı. Ama istenildiğinde eski konumuna getirilebiliyor. Bunu Delta 4×4 firmasının hazırlamış olduğu asansör kiti gerçekleştiriyor.

Aracın standart süspansiyon sistemine müdahale etmeyip sadece gövdesini yükseltmek beraberinde avantaj getiriyor. Çünkü standart yapısı bozulmayan aracın yol tutuş karakterinden de taviz verilmemiş oluyor. İlerde yaşanabilecek süspansiyon arızalarınında önüne geçilmiş oluyor. Sistemin tek dezavantajı araç yüksekliğinin artması ile birlikte ağırlık merkezinin yükselmesi gösterilebilir.

Delta 4×4, L200 için yükseltici kit dışında 6 farklı jant opsiyonu, egzoz sistemi ve koruyucu barları içeren paketler sunuyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com