Gösterim: 1.251
Eklenme: 2 Nisan 2010
Saat: 16:40
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot 206+

Peugeot, Nisan ayında müthiş fırsatlar, çok cazip kredi seçenekleri ve cıvıl cıvıl hediyelerin yanı sıra test sürüşüne katılanlara çekilişle 5 adet 206+ kazanma imkanı sunuyor. Ayrıca showroom’lara gelen tüketiciler özel seri Peugeot modellerini keşfedebilecek ve 0,94 faizle 24 ay vadeli kredi imkanından da faydalanabilecekler.

1 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında Peugeot Showroom’larına gelerek test sürüşü yapan herkes, 5 hafta sürecek kampanya sonunda 5 adet 206+ kazanma şansını elde edecek. Kampanya süresince Peugeot 207 modellerinde 6.290 TL’ye, 308 modellerinde ise 5.000 TL’ye varan indirim oranları dikkat çekiyor. Peugeot Finans’tan kredi kullanan herkese OGS hediye ediliyor.

Peugeot’nun crossover modeli 3008 Premium Pack Auto6R modelinde ise cam tavanı kapsayan Cielo Paketi ve Grip Control ücretsiz olarak sunulurken yeni monospace modeli 5008’de Video Paketi promosyonu devam ediyor.

3008 modelinde bulunan Grip Control sisteminde sürücünün, Standard, Kar, arazi (Çamur/ Toprak/ Islak zemin), Kum ve ESP off olmak üzere 5 farklı moda göre ayar yapabilmesini sağlayan bir ayar düğmesi bulunuyor. Bu özel anti-patinaj fonksiyonu ile Kar & Çamur tipi lastiklerden oluşan güçlendirilmiş çekiş sistemi sunuluyor. Bu sistem 3008’in iki ön tekerleğinin çekiş gücünün maksimize edilmesini sağlayarak, araca “off-road” özellikleri kazandırıyor.
5008’de sunulan Video Paketi ise, 2. sırada oturan yolculara iç mekana mükemmel şekilde entegre edilmiş bir multimedya sistemi kapsıyor. Bu sistem ön kafalıklara yerleştirilmiş iki adet 7″ renkli ekran, bütün portatif ses/video ekipmanlarını (video oynatıcı, oyun konsolları, DVD okuyucu…) kabul eden bir bağlantı konsolu ve iki adet Bluetooth® kablosuz kulaklıktan oluşuyor. Bu kablosuz teknoloji özellikle ses kalitesi yönünden yüksek performans sunuyor. Kulaklık hangi konumda olursa olsun ses sinyallerinin net şekilde yayımlanmasını sağlıyor.

İki farklı video kaynağının her iki ekranda bağımsız görüntü elde edecek şekilde aynı anda kullanılması da mümkün. Böylece, arkadaki yolcular iki ekran üzerinde aynı programı izleyebilecekleri gibi, farklı faaliyetler de tercih edebilirler. örneğin yolculardan biri video oyunu oynarken, diğeri ekranda çizgi film, sinema filmi, video klip, vs. izleyebilir. Video Paketi, uzun yolculukları daha da keyifli hale getiriyor.

Peugeot 407 modelinde peşin indirimi ile birlikte 20 000 bin TL krediye 12 ay “0” faiz oranı uygulanıyor. 206 Sedan modeli ile de peşin indirimi veya 17 000 bin TL’ye 12 ay “0” faiz oranı uygulanıyor.

2009 yılına damgasını vuran Blue Lion indirimi 2010 yılında daha iyi şartlarla devam ediyor

CO2 emisyonu 130 gr/km’ye eşit veya daha düşük olan, aynı zamanda %95 oranında geri dönüşüme uygun ve sadece ISO 14001 onaylı bir fabrikada üretilmiş olan Blue Lion standartına uygun tüm modellerinde Peugeot, çevre duyarlılığına destek olmak üzere 2009 yılında sürdürdüğü kampanyayı daha da ileriye taşıyor ve 2010 yılında 2.000 TL ek fiyat avantajı sunuyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com