Gösterim: 1.051
Eklenme: 30 Kasım 2010
Saat: 09:13
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Nissan Juke

Geçtiğimiz ay Türkiye’de satışa sunulan sıradışı tasarımı ve dinamik performansı ile kısa sürede herkesin dikkatini çeken Nissan Juke, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis aracı filosuna katıldı.
Teslim töreni sırasında bir konuşma yapan Nissan Otomotiv A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu ; “Nissan Otomotiv A.Ş. tarafından Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edilen  4 araç performansı, şehir kullanımına uygun boyutları ve yerden yüksek yapısıyla tüm zorlukların üstesinden gelerek, her koşulda Emniyet Teşkilatı’na destek verecektir.” dedi.

Araçlar Taksim Meydanı’ nda dün düzenlenen bir törenle İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Gökhan Özsavaş, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü  Osman Yıldırım ve Beyoğlu İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Nazım Dorak  tarafından tanıtıldı.

Juke
Sıradışı tasarım anlayışıyla kompakt Crossover segmentine yepyeni bir bakış açısı sunan Juke, fuar sonrasında tüketicilerle buluştu.. Enerji dolu yapısı ile “Şehrin Haylazı” olarak adlandırılan Nissan Juke, 1.5 dizel düz vites, 1.6 benzinli düz ve CVT otomatik vites ile DIG-T 190 HP’lik benzinli düz 4×2 ve CVT otomatik vites 4×4 seçeneklerine sahip.. Juke’da donanım seviyesine göre 6 havayastığı, ESP, Normal/Eco/Sport modlu Nissan Dinamik Araç Kontrol Sistemi, Cruise Control, 17 inç alüminyum alaşımlı jantlar, spor ya da deri döşeme ve Nissan Connect gibi özellikler sunuluyor.

Visia, Tekna, Sport Pack ve Platinum olmak üzere 4 ana donanım seviyesi olan Juke modelinin başlangıç fiyatı ise 39,990 TL seviyesinde.
Juke, kompakt sınıfta ihtiyaç duyulan dinamizm ruhunu bu sınıfa fazlasıyla kazandıracak. Nissan, bu modeliyle kullanıcılara klasik bir hatchback otomobilin dışında yerden yüksek yapısıyla sıradışı bir alternatif sunan Nissan,Crossover ürün serisinin en yeni modeli olan Juke ile markanın bu segmentteki öncülüğünü bir adım öteye taşıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com