Gösterim: 8.028
Eklenme: 25 Ağustos 2012
Saat: 09:26
5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes
Nissan Micra Elle Edition

Birçok otomobil markası bayanların ilgisini çekmek için onların beğendiği farklı alanlardaki markalarla işbirliğine gidiyor. Örneğin Citroen C1 için Çinli bayanların ilgisini çekmek için bayan aksesuar firması Accessorize ile ortak bir araç [1] tasarlamıştı. Nissan’da buna benzer şekilde Micra için ELLE Dergisi’yle ortak bir çalışmaya gitti. 500 adet üretilecek özel seri sadece İngiltere’de satılacak.

Aslında bu araç Nissan ve ELLE arasındaki ilk ortak çalışma değil. Önceki nesil Micra’nında ELLE Dergisi’ne özel bir versiyonu bulunuyordu.

Nissan Micra ELLE Magazine Special Edition adı verilen araç standart Micra’ya göre bazı farklılıklar içiriyor. Bunlar; Panoramik cam tavan, kromajlı ön tampon, kromajlı kapı eşiği koruması, sis lambası, bagaj üstü spoiler ve 15 inç titanyum rengi alaşım jantlardan oluşuyor. Ayrıca aracı paspaslarında, kapı eşiğinde, bagaj kapağında, ön çamurluğunda ELLE logosu kullanılmış.

Nissan Micra Elle Edition On

Nissan Micra Elle Edition On

Özel seri Micra üç farklı renk seçeneğiyle alıcı bulacak. Bunlar Shiraz kırmızısı, Alabaster beyazı ve Atlas mavisi. Ayrıca yeni bir koltuk döşeme seçeneğide sunuluyor.

Araç iki farklı motor seçeneğine sahip. Bunlar 1.2 litre hacimli, 3 silindirli 79 BG benzinli motor ve aynı motor bloğundan geliştirilen supercharged direk enjeksiyonlu 97 BG’lik üniteden oluşuyor.

1 Eylül’den itibaren satışa sunulacak araç 500 adet üretilecek ve başlangıç fiyatı 12.000 Paund.

2013 micra elle edition

[1] Çinli Kadınlara Özel Citroen C1: Accessorize

Etiketler:
Kategori: Nissan, Otomobil Haberleri
Yorumlar
  1. Özgür dedi ki:

    Çok sexi 😀

  2. Demet dedi ki:

    Türkiye’de satılıyor mu bu

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com