Gösterim: 1.053
Eklenme: 6 Mart 2009
Saat: 08:46
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Nissan Navara

Hürriyet Oto Yaşam Gazetesi’nin bu yıl beşinci kez düzenlediği “Türkiye’nin en beğenilen otomobilleri yarışması, Otobil”de Nissan Navara, 3 yıldır Türkiye’nin en beğenilen Pick-up’ı seçiliyor.

Otomobil severlerin oyları ve jüri üyelerinin test ve değerlendirmeleri sonucunda sınıfında yine birinci seçilen Nissan Navara; pick-up segmentine getirdiği benzersiz tasarım, konfor ve donanım standartları ile en beğenilen pick-up olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Nissan Navara’da; sunroof, deri koltuk, ısıtmalı ve elektrik kumandalı ön koltuklar, çift bölgeli otomatik klima, yağmur sensörü, otomatik yanan ön farlar, bluetooth gibi üst sınıf otomobillerdeki özellikler standart olarak sunuluyor. Pick-up’ların gücüyle SUV’lerin konforunu birleştirerek hem ticari, hem de hobi aracı olarak adlandırılan SUP sınıfının yaratıcısı Nissan Navara, 171 HP gücü ve 403 Nm torkuyla sınıfının en güçlü common-rail turbo dizel motoruna sahip bulunuyor.

Nissan Otomotiv A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu; “Nissan Navara ile Otobil’de 3 yıl arka arkaya en beğenilen Pick-up seçilerek ticari araç pazarındaki gücümüzü bir kez daha göstermiş olduk. Nissan Navara’yı tercih edip, Otobil’de Navara’ya oy veren herkese teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com