Gösterim: 1.012
Eklenme: 7 Temmuz 2010
Saat: 09:08
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Nissan Juke

Artık “Nis-Kasko” ile, Qashqai’den, Navara’ya kadar tüm Nissan marka araçlar kapsamlı bir sigorta ile güvence altına alınıyor.
Nissan Otomotiv A.Ş.’nin, sigorta sektörünün güçlü ismi Allianz işbirliğiyle müşterilerine sunduğu Nis-Kasko, Nissan marka araç sahiplerinin  Nissan’ın uzman servis ağından ve eğitimli personel hizmetlerinden kolaylıkla yararlanmasını sağlıyor.
Nissan’ın, kaza sonrasında araçlarda yapılan kalite standartlarına uygun olmayan onarımların ve aracın değerini düşüren kalitesiz parça kullanımının önüne geçmek için müşterilerine sunduğu Nis-Kasko ile aracın değerini korunurken, araç güvenlik standartlarının da devamlılığını sağlanıyor.

İlkim Sancaktaroğlu: “Sahibi olduğunuz Nissan’larınız Nis-Kasko’nun korumasında”
Nissan Otomotiv A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu, Nis-Kasko ile ilgili en önemli unsurun orjinal Nissan parçalarının yetkili servis güvencesi altında kullanıcılara sağlanması olduğunu belirtiyor. “Sigorta işlemlerinde en çok yaşanan sorunlardan olan cam değişimi, standartlara uygun olmayan parça temini, eğitimsiz kişiler tarafından yapılan onarımlar, Nis-Kasko ile sorun olmaktan çıkıyor. Belirli bir limit dahilinde ekspere gerek kalmadan onarım hizmeti de sunulduğunu bildiren Sancaktaroğlu, Nis-Kasko’nun araç orjinalliğini korumadaki avantajlarını vurguluyor.

Nis-Kasko ile Nissan, müşterilerine standarta uygun onarım kalitesi sunuyor.
Nis-Kasko ile hasar onarımlarında kullanılan tüm yedek parçalar Nissan kalite ve standartlarına uygun parçalardır. Ayrıca hasarlı araçlar, uzman servislerde Nissan standartlarına uygun bir şekilde, işinin uzmanları tarafından onaylı alet ve ekipmanlar kullanılarak onarılır.

Araç  içindeki kişisel eşyalar da Nis-Kasko ile güvencede.
Aracın içindeki özel eşyaların çalınması durumunda resmi tutanaktaki özel eşya açıklaması (nakit para, mücevharat, notebook/laptop, cep telefonu vb. elektronik eşyalar ve ticari emtea hariç) esas alınarak yıllık 1.000.-TL.’yi geçmeyen kısmı sigorta teminatına dahildir.

Hasarsızlık indirimi korunması ve yüzde 65’e varan hasarsızlık indirim oranı!
Bir kereye mahsus olmak üzere cam hasarı, radyo-teyp çalınması ve % 100 rüculu hasarlarda hasarsızlık indirimin korunur ve yenileme döneminde bir üst seviyeye yükselir.
Ayrıca hasarsız geçen beşinci 12 aylık sürenin sonundaki yenilemede %65’e varan oranlarda hasarsızlık indirimi uygulanır.

Ekspertizsiz hizmet
Nis-Kasko, belirli limitlere kadar sigortalının eksper beklemeden aracının onarılmasını sağlayarak zamandan kazandırır.

Zengin Asistans şartları
Yol yardım ve ikame araç hizmetleri gibi zengin asistans hizmetleri de Nis-Kasko bünyesinde Nis-Kasko sahibi Nissan müşterilerine sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com