Gösterim: 2.673
Eklenme: 8 Ağustos 2012
Saat: 16:30
5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote
Nissan Project 370Z

Nissan modifiye severlerin aklını çelecek yeni projelerle gündemden düşmüyor. Nissan Performance ekibi Juke-R’dan sonra ses getirecek yeni bir çalışmaya imza attı. Yeni proje Nissan Project 370Z. Yeni projeye markanın Facebook’taki hayranları karar verdi. Onların istekleri doğrultusunda araç biçimlendirildi.

Nissan mühendisleri araçta Greddy marka titanyum egzoz değişimi ile performans modifiyesinin ilk aşamasını gerçekleştirdi. Ayrıca yine Greddy marka turbolarla araç çift turbolu hale getirildi. Artan güçle birlikte yol tutuşunun iyileşmesi amacıyla KW marka süspansiyonlar kullanıldı.Ayrıca Stoptech marka fren sistemi kullanıldı. Ayrıca yazılımsal iyileştirmelerle aracın gücü 504 beygire çıkartılmış. Nissan 370Z’nin 3.7 litrelik V6 motorunun standart gücü 332 beygir.

Motorda olduğu kadar aracın görünümünde de değişiklikler yapılmış. Araç içinde yeni bir direksiyon, vites topuzu ve özel tasarım Recaro marka koltuklar kullanılmış. Araç dışında ise mat gri kaplama ve parlak altın folyodan desenler dikkat çekiyor.

Nissan Project 370Z Motor

Nissan Project 370Z Motor

Nissan Project 370Z Ön

Nissan Project 370Z Ön

Yorumlar
  1. Ömer Atak dedi ki:

    Nissan bu işi biliyor.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com