Gösterim: 970
Eklenme: 5 Haziran 2009
Saat: 08:55
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Nissan Note

Otomotiv A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu; “ 15 Haziran öncesi ÖTV için son düzlükteyiz. Bu fırsat kaçırılmamalı” dedi.

Sancaktaroğlu; “15 Mart’ ta başlayan ÖTV indirim fırsatı son günlerine yaklaşıyor. İndirimle birlikte hareketlenen otomotiv sektörü hem sektör firmaları, hem de tüketiciler için avantajlı bir ortam yarattı. Haziran ortasında son bulacak bu uygulamanın sunduğu cazip fırsatlardan yararlanabilmek için son düzlükteyiz. Son iki haftanın kaçırılmaması gerekiyor“ dedi.

Sancaktaroğlu sözlerine şöyle devam etti ; “Nissan, tüketicilere ÖTV indirimli çok özel fiyatlar sunuyor. X-Trail ve Navara için ÖTV indirimine ek olarak; X-Trail’ de ÖTV indirimli fiyat üzerinden 4,634TL’ ye varan indirimlerin yanı sıra Navara’ da ÖTV indirimli fiyat üzerinden 2,634 TL’ ye varan indirimler uyguluyoruz. Bayilerimizdeki araç bulunabilirliğini olabildiğince üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Bu dönemde öne çıkan modellerimiz ise Qashqai,  Micra ve Yeni Note. Bu araçlara gösterilen talep bizi çok memnun ediyor. ”

“Ürün gamımızda yer alan Micra’dan vazgeçemeyen bir kitle var. Özellikle yeni görünümü ile Note artık daha dinamik.  Qashqai ise son ayların segment lideri. Ocak-Mayıs ayları arasındaki satış adetlerine baktığımızda Qashqai’ nin 1298 adetle segmentinin lideri konumunda olduğunu açıkça görebiliyoruz. Ayrıca Qashqai, Mayıs ayındaki 501 adetlik satışla ay bazında da sınıfının lideri konumunda. X-Trail’ in arazi kullanım özellikleri tekonoloji alt yapılı. Navara ise Pick-Up segmentindeki saygı ve prestijin simgesi. ” diyen Nissan Otomotiv A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu, içinde bulunduğumuz bu günlerin fırsatlarla dolu olduğunu ve karar verme günlerinin sonuna doğru yaklaşıldığını söyledi.

Etiketler:
Kategori: Haberler, Kampanya Haberler, Markalar, Nissan
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com