Gösterim: 958
Eklenme: 25 Ocak 2008
Saat: 18:06
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Yeni Opel Corsa

Alman Ekonomi Bakanı Michael Glos ve Alman Thuringia Eyaleti’nin Bakanı Dieter Althaus; aktris Esther Schweins, Eisenach’taki tesislerde on-milyonuncu Opel Corsa üretim bantlarında hazır hale geldiğinde Eisenach üretim merkezindeydiler. Bu özel yıldönümü modeli, Corsa ecoFLEX 1.3 CDTI’dır ve bu model özellikle düşük 119 gram CO2/km emisyon salınımı ile dikkkat çekmektedir.

Eisenach’taki Opel fabrikası, yüksek verimli üretim süreçleri ile, bu eyaletteki en önemli üretim tesislerinden biridir ve Thrungia’daki otomobil ve yan-sanayinin son derece etkileyici bir şekilde yeniden canlanıp güç kazanmasının ardında yatan itici güçtür.

Eisenach’taki fabrika, 1992 yılında üretime başladı. Yeni imalat tesisleri için yapılan 150 milyon-euro yatırımdan sonra, güncel Corsa modeli üzerinde çalışmalar Ağustos 2006’da başladı. Zaragoza’daki İspanyol fabrikasında üretilen modeller ile birlikte, şimdiye kadar yaklaşık 550,000 adet yeni Corsa satışı yapıldı. 2007’de, Almanya’da 79,000 adet yeni trafik kayıtları ile en başarılı süper-mini oldu. İlk olarak, Eylül 2007’de IAA’da otomobilseverlerin beğenisine sunulan Corsa ecoFLEX modeli, düşük yakıt tüketimi ve bunun sonucunda düşük CO2 emisyonları ile dikkat çekiyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com