Gösterim: 8.240
Eklenme: 27 Ağustos 2012
Saat: 19:17
5.00 avg. rating (98% score) - 3 votes
Opel Adam FlexFix Bisiklet Taşıma

ADAM, Paris Motorshow’da dünyanın karşısına çıktığında, şehir içi ulaşımı daha kolay hale getiren, çekici bir özelliği de ortaya çıkmış olacak. Opel standı ziyaretçileri, Adam’ın opsiyonel FlexFix bisiklet taşıyıcı sistemi ile tanışacaklar.

FlexFix adı verilen düzenek Opel’e özel ve Adam sahipleri, bunun sayesinde şehiriçi kullanıma uyumlu otomobilleriyle, kır hayatına da bağlanabilecek. FlexFix’te taşınan bisikletler, günün herhangi bir zamanı, hava ya da trafik koşulları veya tamamen kişisel zevkler için kullanılabilir olacak.

Opel Adam 2013 kirmizi bisikletliler

Opel Adam 2013 kirmizi bisikletliler

FlexFix, arka tamponda gizli şekilde bulunuyor. Ulaşılmak istendiğinde ise kolayca çekilip ortaya çıkarılıyor. Sistem 30 kg’a kadar tüm bisikletleri taşıyabiliyor, tabii buna elektrikli bisikletler dahil. Sisteme eklenebilen bir parça sayesinde 20 kg’a kadar olan ikinci bisikleti de taşımak mümkün. Böylece araç iki kişi için esnek bir hareket kolaylığı sunuyor.

Sistem, bisikletleri aracın tavanında taşımaktan çok daha kolay ve ergonomik. Ayrıca bisikletler üstündeyken bile sistem aşağı doğru eğilebiliyor ve bagaja ulaşılabiliyor. Adam’ın FlexFix sistemi ile, bisiklet tutkunları her yerde ve her istediğinde otomobilini bırakıp bisikletini sürebiliyor.  Adam’ın Paris Motorshow’daki dünya prömiyerinden sonra 2013’te bayilerde yerini alması planlanıyor.

Yorumlar
  1. Opelci Metin dedi ki:

    Yeni opel corsa’da taşıyabiliyor. aynı sistem onda da var.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com