Gösterim: 1.914
Eklenme: 1 Ağustos 2012
Saat: 14:11
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Adam 2013

Opel, Adam’ın üretimi için Eisenach fabrikasını ultra modern bir üretim tesisi haline getirdi ve 190 milyon euroluk yatırım yaptı. Fabrikanın kalbinde bulunan 22.000 metrekarelik gövde ve şasi birleşimlerinin yapıldığı alana Adam için yeni kaynak tesisi yerleştirildi. Boyama alanı da Adam için modern robot teknolojisiyle yeniden düzenlendi.

Eisenach fabrikanın imkanları sayesinde tüketiciler neredeyse sınırsız trim seçeneği ile otomobillerini kişiselleştirme şansına sahip olacaklar. Geniş yelpazede dış renk seçeneği üç farklı tavan rengi ile kombinlenebiliyor. Ayrıca çeşitli iç mekan rengi, dekorlar ve “yıldızlı bir gökyüzü” yaratan led aydınlatma seçenekleri ile geliyor.

Opel Tasarım Başkan Yardımcısı Mark Adams, “bu segmentte başka hiçbir otomobil Adam kadar kişiselleştirilemiyor çünkü biz neredeyse sınırsız sayıda iç/dış mekan rengi, dokuma ve dekor kombinasyon imkanı sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin, kendi arabalarının aynısından görme ihtimalleri olmuyor” diyor.

Opel Adam

Opel Adam

Ayrıca Adam, üst segment otomobillerde sunulan premium teknolojileri tamamen yeni bilgi-eğlence sistemleri ile sunuyor ve akıllı telefonlarla ve internet tabanlı uygulamalarla entegrasyon sağlıyor.

Adam’ın dünya prömiyeri 29 Eylül – 14 Ekim arasında Paris Motorshow’da yapılacak. 2013 ilk çeyrekte showroomlarda yerini almaya başlayacak.

Etiketler: , ,
Kategori: Opel, Sektörel Haberler
Yorumlar
  1. Muhiddin Şen dedi ki:

    bu proje hayata tam istenildiği gibi geçirilebirse opel katagorisinde bayağı bir öne geçecektir

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com