Gösterim: 979
Eklenme: 24 Temmuz 2004
Saat: 16:10
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Vivaro

Opel Ticari Araç serisi içinde hafif ticaride Combo ve Corsavan, orta sınıf ticaride Yeni Vivaro ve büyük sınıfta ise Yeni Movano’yu sunuyor.
6-7 Temmuz tarihlerinde Opel Ticari Araç yelpazesini yaptığı bir toplantı ile Ankara’da tüm bayilerine tanıttı. Bu toplantıda araçlar hem incelendi hem de test sürüşü ile dinamik özellikleri vurgulandı.

Opel Türkiye Ticari Araçlar ve Filo Müdürü Metin Karabağ araç yelpazesinin büyümeye devam edeceğini ve 2004 yılı için Ticari Araçlarada satış hedeflerine ulaşacaklarını açıkladı.

Opel Ticari Serisindeki araçlara kısaca değinmek gerekirse; Hafif ticari araçlarda, Düşük yakıt tüketimi (3.8lt./100km), standart ABS, immobilizer,katlanabilir pedal sistemi ile güvelik standartlarını üst seviyede sunan ve küçük dağıtımcıların ve esnafların gözbebeği olan Corsavan, yine düşük yakıt tüketimi (4.7lt/100km), katlanabilir ön yolcu koltuğu, hareketli kargo bölmesi ve güvenlik ekipmanları ile Combo çok işlevsel seçenekler sunuyor.

Orta sınıf ticaride yer alan Yeni Vivaro’da ise yüklerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan “Flex-fix” sistemi, 6 ileri vitesli common rail motoru ile de yakıt tasarrufu sağlıyor. Üç yöne ayarlanan sürücü koltuğu ve çarpıcı tasarım öğleri ile birlikte yüksekte konumlandırılmış lambaları sayesinde daha fazla güvenlik sağlıyor.

Büyük sınıfta yer alan Movano’da ise; 1.91m yükleme alanı yüksekliği sayesinde rahat bir şekilde ayakta durabiliniyor. Düşük yükleme eşiği sayesinde artık yüklemeler daha kolay. Yine 1.81m sürgülü kapı yüksekliğide yüklemelerin kolaylaştırılması konusunda destekleyici bir işlev sunuyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com