Gösterim: 1.255
Eklenme: 18 Kasım 2005
Saat: 16:15
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Vivaro

18-23 Kasım 2005 tarihinde gerçekleştirilen İstanbul Ticari Araç Fuarı’nda General Motors Türkiye Limited Şirketi’ne ait geniş kitlelere hitap eden Opel ticari araçları yine ilgi odağıydı.

Pratik, Hesaplı ve Güvenli Küçük Ticari Araç ihtiyacı duyanlar için mükemmel çözüm sunan Corsavan; ekonomi, performans ve konforu bir arada sunan kusursuz iş ortağı Opel Combo ticari araçta tasarım ve performanstan ödün vermeyenlerin seçimi Vivaro; ergonomik iç dizaynı ile rahat kullanım sağlayan işlevsel Movano modelleri ile Opel, İstanbul CNR Ticari Araçlar Fuarı’ndaki yerini aldı.

Hafif Ticari araç satışında iddiasını sürdüren Opel, geniş ticari araç ürünlerini küçük veya orta ölçekli işletme sahipleri ya da serbest çalışan geleneksel yaşam tarzını benimsemiş ancak her türlü gelişmeyi modern bir yaklaşımla takip eden ve işlerini büyütmek isteyen, işlerini en iyi şekilde yapmak isteyen ve çıkardıkları iyi işlerden gurur duyan, sorumluluk sahibi, yatırımlarını atılıma dönüştürmek için işlerinde kullandıkları araçların güçlü bir markaya ait olmasının önemini kavramış, bu marka ile ortaklık kurmak isteyen kişilere yönelik olarak sunuyor. Bu paralelde Corsavan, Combo, Vivaro ve Movano’nun oluşturduğu 4 araçlık geniş ürün gamı ile ticari araç müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

CORSA VAN

Pratik, Hesaplı ve Güvenli Küçük Ticari Araç ihtiyacı duyanlar için mükemmel çözüm…

Çarpıcı yakıt ekonomisi, kullanışlı kargo alanı, sürüş rahatlığı, dayanıklılık ve güvenilikte sınıfının en iyilerinden

Üstün yakıt ekonomisi sağlayan 70 HP gücünde 1.3 CDTi Common Rail Turbo Dizel motor seçeneği

1309 mm yükleme uzunluğu , 1060 litrelik kargo hacmine sahip

Kağıt evraklar, içecekler ve yoğun iş gününde yoldayken gerekli olan diğer şeyler için çok sayıda rahat kabin içi saklama gözleri

Sürücü hava yastığı, aktif gergili ön emniyet kemeri,ABS ve Opel patentli Pedal Katlanma Sistemi (PRS) standat donanımı

Corsa Van küçük ya da büyük ölçekli tüm işletmelerin ufak boyutlu ticari taşıma gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak tasarlandı. Fonksiyonel olmasının yanısıra,son derece konforlu ve güvenli olan Corsa Van aynı zamanda iş dışında da kullanabileceğiniz tüm özelliklere sahip. Bunların yanısıra, hem fiyatı hem de işletme maliyeti son derece düşük olan Corsa Van ticari kullanım için ideal.

Corsa Van, sizin için çalışmaya can atan, General Motors Türkiye’nin, Opel ticari araç ailesinin en küçük üyesi. Corsa Van, tam 1060 litrelik kargo hacmi, geniş arka kapısı ile son derece kolay ve rahat bir şekilde yükleme ve boşaltma yapılabiliyor. Corsavan 857mm yükleme alanı yüksekliğine sahip, ve yükleme alanı uzunluğu ise 1309 mm’dir.

Corsa Van, pratik kullanımıyla tüm ticari gereksinimlerinize cevap verirken, konfor özellikleriyle hem yoğun iş temponuzu hafifletirken , iş dışında da kullanabileceğiniz bir altenatif olarak ortaya çıktı. Euro 4 uyumlu 1.3CDTI motor yakıt ekonomisinin yanısıra, üstün çekiş gücüne sahip.

Standart donanım paketinde ise, Elektro-servo direksiyon, yük bölümü kauçuk taban kaplaması, yükseklik ayarlı aktif gergili ön emniyet kemerleri, radyo/kaset çalar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, sürücü hava yastığı, sırt açısı ayarlı koltuklar, elektrikli ön camlar bulunuyor.

COMBO – Panel Van ve City Plus

Panel Van ile ekonomi, performans ve konforu bir arada sunan kusursuz iş ortağınız,

City Plus ile hem aileniz ile gezerken hem de işe giderken

Düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans sağlayan 1.3 CDTI ve 1.7 CDTI Common-Rail Dizel motor seçenekleri

Standart donanımında radyo / kasetçaları, ABS, Yükseklik ayarlı elektro-servo direksiyon, Kargo ve yolcu bölümünü ayıran seperatör, Sürücü hava yastığı, Sağdan sürgülü kapıya sahip Combo Panelvan, arkada üç kişilik yolcu koltuğu ile hem hem aileniz ile gezerken hemde işe giderken kullanabileceğiniz Combo City Plus versiyonları

Yeni Opel Combo hızla büyüyen bir pazara iyi planlanmış bir donanım paketi sunuyor. Opel Combo, özel donanımlar eklenerek hareketli bir atölyeye ya da hizmet aracına da dönüştürülebilinir.

Combo’nun baz versiyonu geniş kapsamlı bir güvenlik paketi içeriyor. Araç fabrikadan yüksekliği ayarlanabilir EGD elektikli güç direksiyonu, renkli cam ve immobilizerle çıkıyor. Mikrofiberleri statik olarak şarj eden bir kombine filtre ve yol tozu, polen, egzost gazı ya da kokular gibi istenmeyen partikül ve maddelerin araca girmesini engelleyen bir aktif karbon kaplama standart olarak sunuluyor.

“Konforlu ve pratik” – yeni Combo’nun tasarımını böyle özetleyebiliriz. Şekil ve işlevselliğin birbirini tamamladığı Yeni Combo’da Ticarete yönelik çalışan müşterilerin bir dağıtım aracından beklentilerine ulaşmasını kolaylaştırıyor. Cazip tasarım, yükleme hacmini ya da görüş alanını kısıtlamıyor ve aksine kullanışlılığı artırıyor. Aracın en çarpıcı özelliği ise yolcu ve yük bölgelerinin görsel açıdan tek bir birim oluşturmaları. “Tek bölme” denen ve tavanın ön camdan itibaren bir kavis şeklinde arkaya uzandığı bu tasarım, yük bölmesinin aracın tümüyle bir bütünlük oluşturmasını sağlıyor. Böylece ön koltuklarda oturanlar için fazladan kafa üstü boşluk sağlanmış oluyor ve geniş kapı girişleri sayesinde araca biniş ve iniş çok daha kolaylaşıyor.

Combo aracımız 1.3 CDTi motor seçeneği Club, Comfort donanımları ile , 1.7 CDTi motor seçeneğinde Comfort donanım seçeneği ile pazardaki yerini alıyor. Yeni Combo, küçük dış boyutlarına rağmen 3200 litrelik maksimum yükleme kapasitesine sahip ve uzunlukları 2.70 metreye kadar olan nesneleri taşıyabilir.

VİVARO – Panel Van ve City Plus

Ticari araçta tasarım ve performanstan ödün vermeyenlerin seçimi

Yenilikçi tasarımı geniş ve fonksiyonel iç mekan kullanımı ile hem yolcu hem de yük taşıma için ideal tercih

2.9 tonluk modern bir aracın standartlarına,konforuna ve kalitesine sahip

1.9 CDTI – Common Rail Dizel Motor ve Panel Van/Yarı Camlı Van seçeneği ile

Ekonomi, performans ve konforu bir arada sunan Vivaro’nun City Plus’ı, hem iş hem de özel kullanım için

Vivaro ticari serisine en son katılan aracımız olup, izin verilen azami yüklü ağırlığı 2.9 tondur, hem kısa (3098 mm) ve hem de uzun (3498 mm) dingil mesafeli olarak tasarım ve performanstan ödün vermeyen kişilere yönelik ticari aracımızdır.

Yükleme bölgesi uzunluğu 2.80 metre (kısa dingil mesafeli modelde 2.40 metre), yükleme kapasitesi de kısa versiyonda 5 m3, uzun versiyonda ise 5.9 m3 tür. Yeni Vivaro; taşımacılık yapmak için araçta büyük miktarda yer boşluğuna ihtiyaç duyan kurye ekspres paket servisleri gibi ticarî müşteriler için ve ayrıca entegre raf sistemleri olan çok-yönlü, çok-amaçlı gezici bir atelye çözümü talep eden müşteriler için ideal bir seçimdir. Aracın 1100 kilogramı aşan ticarî yük taşıma kapasitesi; taşımacılık alanında çalışan profesyoneller için çok önemli bir özelliktir.

Vivaro’nun tüm versiyonları ( panelvan, yan camlı van ve cityplus) pratik işlevsellik özellikleri ile donatılmış olup çok ekonomiktir, mükemmel sürüş konforu sağlar ve modern bir dizaynı vardır. Aracın özellikleri arasında 6 ileri vites, göğüslüğe monte edilmiş vites kolu, mükemmel yol tutuşu ve binek otomobili seviyesindeki güvenlik paketini sayabiliriz. Tüm araçlarda standart olan güvenlik paketi şu ekipmanları kapsar: Sürücü için aktif-gergili emniyet kemeri, tam-boy ön hava yastığı, tüm koltuklar için emniyet kemerleri, aktif kafalıklar … Vivaro’da 100 beygir güçlü, modern “common-rail” teknolojili çok ekonomik ve güçlü 1.9-litre turbo-dizel motor kullanılmaktadır.

MOVANO

Ergonomik iç dizaynı ile rahat kullanım sağlayan işiniz için çok işlevli…

2.5 CDTI – Common Rail Dizel Motor ve 10.8 m3 / 12.6 m3 seçenekleri ile 12.6 m3’e varan geniş kargo hacmi

Ticaret ve iş yaşamında kullanılan bir araç için konforlu bir iç mekan ve rahat kullanım büyük önem taşır. Movano, ergonomik iç tasarımı, sürücü kabinine kolay iniş biniş sağlayan geniş açılımlı kapıları ve sınıfındaki araçlar içinde örnek teşkil eden 42.9 cm’lik giriş yüksekliği ile kullanıcına rahat bir iç mekan ve keyifli yolculuklar sağlıyor. Movano’nun tüm versiyonlarında standart olarak sunulan hidrolik direksiyon, etkin ısıtma ve havalandırma sistemi, ergonomik kumandalar bir binek aracın sahip olabileceği konfor ve rahatlığı sunuyor.

Movano’nun kabinindeki gürültü seviyesi, sağlam karoseri, hidrolik olarak çalışan debriyaj ve stratejik olarak yerleştirilen izolasyon malzemeleri sayesinde en aza indirilmiş. Son derece düşük dönüş yarı çapı ile şehir içinde ve dar yollarda kolay manevra imkanı sağlayan Movano özellikle şehir içinde kısa mesafeli dağıtım işlerinde son derece fonksiyonel kullanım sağlıyor.

Movano aracımız 2.5 CDTi motor seçeneği ile iki ayrı yükleme kapasiteye sahip 10.8 m3 ve 12.6 m3 panelvan olarak pazardaki yerini alıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com