Gösterim: 2.615
Eklenme: 11 Eylül 2004
Saat: 16:12
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Corsa Van

Opel Türkiye, “Ticari Araçlarını ve Güçlü Bayi Ağını Tanıtımı ,, çerçevesinde gerçekleştireceği aktivitelerinden ilki olan “Esnaf Turu’nun,, birinci ayağını 11 Ağustos tarihinde İstanbul’da başlatıyor… İstanbul’ da toplam 10 adet büyük sanayi sitesinde gerçekleşecek sergi ve test sürüşü aktivitelerini kapsayan “Esnaf Turunu,, Eylül ayı içinde Ankara ve İzmir şehirleri takip edecek.
# Bu Aktiviteler süresince, Opel Ticari Araç Gamı içersinde yer alan Combo, Corsa Van, Movano ve Vivaro, gazete reklam kampanyasına uyumlu olarak tasarlanıp özel olarak boyanan (çiçekçi, boyacı, tekstilci ve elektrikçi) ticari araç modelleri aktivitenin gerçekleştirileceği 3 ildeki iş merkezlerinde sergilenecek.

# Ayrıca ziyaretçilere, Combo, Corsa Van, Movano ve Vivaro ticari araçlarla belirlenmiş olan test sürüşü parkurlarında deneme sürüş imkanı sunulacak.

# Opel Ticari Araçlar standını ziyaret eden ziyaretçilere ticari araçları tanıtıcı broşür ve birer küçük hediye dağıtımı da yapılacak.

# Satış Sonrasında Ticari araçlarımıza 3 yıl ücretsiz Opel Asistans hizmeti standart 2 yıllık garanti yanında müşterilerimize sunulmakta.

# Opel Ticari araç müşterilerine ilave hizmet olarak çalışma saatleri içersinde 0-232-853 18 78 nolu telefon numarasından ticari araçlarla ilgili tüm sorularına cevap bulma olanağı sunulmaktadır.

Opel Filo ve Ticari Araçlar Satış Müdürü Metin Karabağ “piyasaya yeni bir hafif ticari araç sunarken, müşterilerin ihtiyaçlarını,gelir düzeylerini, rakiplerimizin fiyat ve ekipman stratejilerini, pazarın genel olarak durumunu ve beklentileri göz önünde bulunduruyoruz. Hafif Ticari araçların kullanıcı profilinden de bahsetmek gerekirse; küçük veya orta ölçekli işletme sahipleri ya da serbest çalışan geleneksel yaşam tarzını benimsemiş ancak her türlü gelişmeyi modern bir yaklaşımla takip eden ve işlerini büyütmek isteyen, işlerini en iyi şekilde yapmak isteyen ve çıkardıkları iyi işlerden gurur duyan, sorumluluk sahibi, yatırımlarını atılıma dönüştürmek için işlerinde kullandıkları araçların güçlü bir markaya ait olmasının önemini kavramış, bu marka ile ortaklık kurmak isteyen kişiler olarak düşünmekteyiz. Bu paralelde Corsavan, Combo, Vivaro ve Movano’nun oluşturduğu 4 araçlık geniş ürün gamımız ile ticari araç müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. ” dedi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com