Gösterim: 795
Eklenme: 27 Ocak 2009
Saat: 13:03
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Insignia

“Yılın Otomobili” ünvanı, 2009 yılı boyunca Opel’e ait… 23 ülkeden 59 kişilik otomotiv gazetecileri grubundan oluşan uluslararası jüri, yeni İnsignia için mermer ve renkli metallerden oluşan ödülü, dün akşam Rüsselsheim’daki Opel merkezinde, diğer bir deyişle bu başarılı modelin tasarlandığı yerde sundu.

500’den fazla Opel çalışanı geceye katıldı.Jürinin başkanı Ray Hutton, ödülü GME Başkanı Carl-Peter Forster’a verdi. Kazanabileceği en prestijli ödül olan, “Yılın Otomobili” ödülünü kutlamak üzere jüri üyeleri ve Opel ekibi bir araya geldiler. İngiliz “Autocar” dergisi baş-editörü bu konuda şu açıklamayı yaptı: “Yılın otomobili ödülü için çekişen onlarca marka bugüne kadar gerçekleştirilen en yüksek standartları oluşturdu ve hatırladığım kadarıyla en zor karara ulaştığımız oylamalardan biriydi. Ümit ederiz ki otomobilseverlerde Insignia’yı bizim gibi algılar ve değerlendirirler. Tüm GM Avrupa çapında başarmakta olduğunuz mükemmel kalite standartları için sizi ayrıca kutluyoruz.”

Carl-Peter Forster bütün Opel ekip üyelerine İnsignia projesine verdikleri olağanüstü destek için teşekkür etti. Insignia, tasarım, güvenlik, yol tutuş ve performans alanlarında 37 otomobil arasından sıyrılarak “Yılın Otomobili” ünvanına sahip oldu.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com