Gösterim: 1.047
Eklenme: 1 Mayıs 2007
Saat: 17:54
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Corsa Van

Yeni Corsa Van, stil sahibi tasarım ve otomobil sürüş dinamiğini, ticari araç özelikleriyle benzersiz bir şekilde birleştirmiş yepyeni bir van’dır.

Yeni Corsavan, Yeni Corsa’dan tanıdığımız; atletik çizgileri, kaslı omuzları ve coupé tarzı tavan çizgisiyle ticari araç pazarında tasarımıyla en dikkat çeken araç olmaya adaydır… Yeni Corsavan’ın dış boyutları bir önceki modele oranla göre büyümüştür. Yeni Corsa Van eski modele göre yaklaşık olarak 18 cm daha uzun, 7 cm daha geniş ve 5 cm daha yüksektir. Yeni Corsavan’da istiap haddi ise 475 olmuştur.

Yeni Corsa van kullanırken bir otomobil yüklediğinde ise tam bir ticari araçtır. Standart sunulan hıza duyarlı elektroservo direksiyon, koşullara kolayca uyum sağlayan motor sürüşü keyfe dönüştürürken, aynı zamanda hızlı ve atak bir kullanım anlamına gelmektedir. Şık sürücü kabini ergonomisi ile mükemmel desteklenen koltuklar sürücüyü gün boyunca zinde ve hazır tutacaktır. Yeni Corsa Van’ın sürücüsü kendisini şehirde en çok talep gören otomobilin direksiyonunda hissedecektir. Öte yandan geniş, yukarı doğru kalkan camlı arka kapısı, kolay erişim, yük-leme ve boşaltma için mükemmel orantılara sahip yükleme alanını gözler önüne sermektedir. Sürücü ve yolcu, yük ve yolcu bölümünü ayıran metal seperatörle yük hareketlerinden korunmaktadır.

Yeni Corsavan’da Sürücü ve yolcu havayastığı (opsiyonel), elektrik kumandalı yan aynalar, Radyo/CD Çalar eklenmiştir. Corsa’dan tanıdığımız katlanabilir anahtar standart olarak sunulmaktadır. Elektrikli camlar sıkışma korumalıdır. Hıza duyarlı otomatik kilitleme sistemi standartlar arasına eklenmiştir. 6km/s bagaj ve 12 km/s kapılar otomatik olarak kilitlenmektedir.

Yeni Corsa Van’da Yeni Corsa’dan hatırladığınız kişisel ayarlar standartttır. Kapıdan kapıya aydınlatma, akıllı silecek, dokunmatik sinyal, otomatik kilitleme, hız limiti ve akustik sinyal ses seviyesi gibi ayarlar kişisel ayarlar özelliği sayesinde kontak anahtarına yüklenebilir.

Yeni Corsa Van 1.3 CDTi 75 hp motorla sunulmaktadır. Performansı ve yakıt eko-nomisi ile dikkat çeken 1.3 CDTi oldukça sessiz bir motordur..

Yeni Corsa Van’da ABS, sürücü hava yastığı, Düz hat denge kontrolü ve sürüşe duyarlı fren lambası gibi üst düzey güvenlik donanımı standart olarak sunulmaktadır: Düz Hat stabilite kontrolünde viraj içinde yapılan frenlemelerde aracın istikrarlı bir şekilde seyrini sağlamaktadır. Yeni arka aks tasarımı sayesinde, daha iyi yol tutuşu, daha iyi süspansiyon özellikleri devreye girmektedir. Bu da konforun yanısıra güvenli bir sürüşü garantilemektedir. Yeni Corsa Van’sa yolcu hava yastığı opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Yeni Corsa Van, Yeni Corsa 3 kapı tasarımına sahip olduğu için herkesin bütün gün kullanmaktan zevk duyacağı ve övüneceği bir araçtır. Yükleme kolaylığı, 919 litrelik optimum kargo hacmi ve istiap haddinin yanı sıra kopmak boyutlarıyla özellikle yoğun şehir içi kullanımı gerektiren operasyonlar için ideal bir araçtır. Otomobil benzeri değil, otomobil sürüş konforu ve karakteristiğine sahip Yeni Corsa Van zamanlarının büyük bölümünü yollarda geçiren işletme sahipleri ya da çalışanları tarafından en çok tercih edilen araç olması beklenmektedir.

Yeni Corsa Van çekici tasarımı ile, hem büyük firmaları hem de küçük işletme sahiplerini en iyi şekilde temsil edecek hem de ticari beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak yepyeni bir araçtır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com