Gösterim: 4.724
Eklenme: 17 Mayıs 2004
Saat: 16:06
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Vivaro

Bu yeni ticari aracın brüt ağırlığı 2.9 tondur, hem kısa (3098 mm) ve hem de uzun (3498 mm) dingil mesafeli olarak, 7 Mayıs 2004’ten itibaren Opel Ticari Araç Bayileri’nden sipariş edilebilir.

Yükleme bölgesi uzunluğu 2.80 metre (kısa dingil mesafeli modelde 2.40 metre), yükleme kapasitesi de kısa versiyonda 5 m3, uzun versiyonda ise 5.9 m3 tür. Yeni Vivaro; taşımacılık yapmak için araçta büyük miktarda yer boşluğuna ihtiyaç duyan kurye ekspres paket servisleri gibi ticarî müşteriler için ve ayrıca entegre raf sistemleri olan çok-yönlü, çok-amaçlı gezici bir atelye çözümü talep eden müşteriler için ideal bir seçimdir. Aracın 1100 kilogramı aşan ticarî yük taşıma kapasitesi; taşımacılık alanında çalışan profesyoneller için çok önemli bir özelliktir.

Vivaro’nun tüm versiyonları pratik işlevsellik özellikleri ile donatılmış olup çok ekonomiktir, mükemmel sürüş konforu sağlar ve modern bir dizaynı vardır. Aracın özellikleri arasında 6 ileri vites, göğüslüğe monte edilmiş vites kolu, mükemmel yol tutuşu ve binek otomobili seviyesindeki güvenlik paketini sayabiliriz. Tüm araçlarda standart olan güvenlik paketi şu ekipmanları kapsar: Sürücü için aktif-gergili emniyet kemeri, tam-boy ön hava yastığı, tüm koltuklar için emniyet kemerleri, aktif kafalıklar ve ABS… Vivaro’da 74 kW (100 beygir güçlü), modern “common-rail” teknolojili çok ekonomik ve güçlü 1.9-litre turbo-dizel motor kullanılmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile, değişik kitlelere ulaşmayı hedefleyen Opel, ticari araçlar pazarında Corsavan, Astravan, Combo ve Movano araçlarının satışına devam ederken, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini sürdürmektedir. Opel Filo ve Ticari Araçlar Satış Müdürü Metin Karabağ “piyasaya yeni bir hafif ticari araç sunarken, müşterilerin ihtiyaçlarını,gelir düzeylerini, rakiplerimizin fiyat ve ekipman stratejilerini, pazarın genel olarak durumunu ve beklentileri gözönünde bulunduruyoruz. Hafif Ticari araçların kullanıcı profilinden de bahsetmek gerekirse; küçük veya orta ölçekli işletme sahipleri ya da serbest çalışan geleneksel yaşam tarzını benimsemiş ancak her türlü gelişmeyi modern bir yaklaşımla takip eden ve işlerini büyütmek isteyen, işlerini en iyi şekilde yapmak isteyen ve çıkardıkları iyi işlerden gurur duyan, sorumluluk sahibi, yatırımlarını atılıma dönüştürmek için işlerinde kullandıkları araçların güçlü bir markaya ait olmasının önemini kavramış, bu marka ile ortaklık kurmak isteyen kişiler olarak düşünmekteyiz. Bu paralelde Corsavan, Astravan, Combo, Vivaro ve Movano’nun oluşturduğu 5 araçlık geniş ürün gamımız ile ticari araç müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz” dedi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com