Gösterim: 1.360
Eklenme: 14 Eylül 2015
Saat: 20:41
5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote
Seat Ibiza 30th Anniversary Limited Edition 2014

Sizde sıfır araba almak istiyorsanız oto.net’teki sıfır araba ilanı bakabilirsiniz. Çıkacak olan pencerelerde tercihlerinizi belirleyerek benzinli ve dizel arama yapabilirsiniz. Üstelik gelişmiş arama motoru ile birlikte marka ile kasa tipi belirterek aramanızı daraltabilir ve akabinde çok kısa sürede isteğiniz doğrultusunda arama gerçekleştirebilirsiniz. Oto.net sitesi üzerinde yaptığınız alışverişlerde birçok oto aksesuar satın alabilirsiniz.

Birçok insanın yapması gereken önemli şeylerden birisi arabasının bakımlarını yapmaktır. Mağazadan satın alacağınız sıfır arabalarda kasko ve sigorta bulunmaktadır. Bu tamamen aracı satın aldığınız kurum ile sizin aranızdadır. Araba satın alabileceğiniz gibi ayrıca kiralayabilirsiniz. Oto.net’teki birçok ilan özenle hazırlanarak sizlerin karşısına çıkar. İşinde uzman kişilerin hazırladığı taslaklar ile artık internetten araba satın almak veya kiralamak çok daha kolay bir hale geliyor.

Türkiye’de ki yol haritasını özenle hazırlayan Oto.net ekibi sayesinde ihaleye katılabilirsiniz. Her araba için oluşturulan özel ihale sistemi sayesinde diğer sitelere nazaran çok daha ucuza alışveriş yapabilirsiniz. Bu ilanlar arasında 2.el veya sıfır arabalar bulabilirsiniz. İlanı göz atmaya başladığınızda arabanın bağlı olduğu segment bilgisinden, ne kadar yakıt harcadığına kadar birçok bilgiyi hemen öğrenebiliyorsunuz. Oto. Net’teki ilanların birçok kısmı mağazalar tarafından güvenli bir ortam oluşturmak aracılığı oluşturulurken fiyat ve ödeme koşulları ön planda tutuluyor. Sizde nakit veya kredi kullanarak araba satın alabilirsiniz. Bankaların size özel çok makul fiyatlara hazırladığı paketler ile artık sizde çok kısa sürede araba sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:
Kategori: Sektörel Haberler
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com