Gösterim: 1.694
Eklenme: 5 Ekim 2009
Saat: 20:25
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Albea Sole Premio

Tofaş’ın otomotiv değer zincirinde önemli bir halkayı temsil eden ve kurumsal 2. el araç sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Otoeksper, Ekim ayına özel “0” faizli kredi kullanma ayrıcalığı sunan yeni bir satış kampanyasına start verdi. Kredi kampanyası kapsamında Otoeksper güvencesiyle satılan her markadan ve 8 yaşına kadar 2. el araç için Koç Fiat Kredi aracılığı ile 10 bin TL’ye kadar 6 ay vadeyle ve % 0 faizle kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, Alfa Romeo ve Lancia bayi ağının ikinci el otomobil faaliyetlerini bir marka altında profesyonel olarak yönetmelerini sağlayacak altyapıyı kurmak, alternatif satış kanalları yaratarak araç satışlarına destek vermek ve müşteri memnuniyetine katkıda bulunmak amacını taşıyan Otoeksper, Ekim ayına yönelik olarak cazip satın alma fırsatları sunan kredi kampanyasıyla dikkat çekiyor. Yine Tofaş çatısı altında yer alan markalara yönelik olarak otomobil satın alacaklara taşıt kredisi sağlayan Koç Fiat Kredi işbirliğiyle düzenlenen kampanya kapsamında Otoeksper güvencesiyle satılan her markadan ve 8 yaşına kadar 2. el araç için 10 bin TL’ye kadar 6 ay vadeyle ve % 0 faizle kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Kampanya kapsamında 2. el araçların kasko bedellerinin % 70’ine kadar kredi kullanma ve 36 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra 10 bin TL’ye kadar % 0.56 faizle 12 aya kadar vadeyle kredi kullanma avantajı da sağlanıyor. Otoeksper güvencesiyle binek ve ticari araç alacak tüketiciler, detaylı ekspertiz işleminden onay almış, 8 yaş ve 150 bin km sınırları içinde olan her marka araç için 1 yıl km sınırsız olan ve ücretsiz olarak sunulan garanti hizmeti ayrıcalığından da faydalanabiliyorlar.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com