Gösterim: 1.686
Eklenme: 2 Kasım 2009
Saat: 13:40
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Alfa Romeo 147

Tofaş’ın otomotiv değer zincirinde önemli bir halkayı temsil eden ve kurumsal 2. el araç sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Otoeksper, Alfa Romeo markalı 2. el araçların satışına yönelik olarak 2 yıl garanti sunan özel bir programa start verdi. Otoeksper’in Alfa Romeo markalı modellere yönelik avantajlar sunduğu yeni 2. el programı çerçevesinde Koç Fiat Kredi aracılığıyla 10 bin TL’ye 12 ay vade ve % 0 faizle kredi kullanma imkanı da sağlanıyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, Alfa Romeo ve Lancia bayi ağının ikinci el otomobil faaliyetlerini bir marka altında profesyonel olarak yönetmelerini sağlayacak altyapıyı kurmak, alternatif satış kanalları yaratarak araç satışlarına destek vermek ve müşteri memnuniyetine katkıda bulunmak amacını taşıyan Otoeksper, Alfa Romeo markası için yeni ve özel bir programa start veriyor. Otoeksper’in Alfa Romeo için devreye aldığı yeni uygulama çerçevesinde 2. el Alfa modelleri için 2 yıl garanti ayrıcalığı sunuluyor. Otoeksper tarafından satılan her Alfa Romeo markalı 2. el model için yetkili servislerde gördüğü tüm bakım işlemlerini belgeleyen AROC sertifikası da veriliyor.

Yine Tofaş çatısı altında yer alan markalara yönelik olarak otomobil satın alacaklara taşıt kredisi sağlayan Koç Fiat Kredi işbirliğiyle ayrıca Otoeksper’den 2. el Alfa Romeo markalı model satın alacak müşterilere 10 bin TL’ye kadar 12 ay vadeyle ve % 0 faizle kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Otoeksper:

Fiat, Alfa Romeo ve Lancia markalarının kurumsal 2. el organizasyonu olan Otoeksper, Türkiye çapında 32 ilde toplam 50 bayi ile hizmet vermektedir. Otoeksper bayilerinde satışa sunulan 2. el araçlar detaylı ekpertiz işleminden geçirilerek satışa sunulmakta ve araçların ekpertiz sonuçları müşterilerle paylaşılmaktadır

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com