Gösterim: 1.030
Eklenme: 1 Kasım 2009
Saat: 13:38
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Alfa Romeo MiTo

Alfa Romeo Türkiye, İtalyan otomobil üreticisinin lüks küçük sınıfta yer alan modeli Alfa Romeo MiTo için 7 Aralık tarihine kadar sürecek yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. 19 bin 40 Euro’dan başlayan anahtar teslim fiyatlarıyla satışa sunan Alfa Romeo MiTo modelinde ÖTV farkını karşılayarak müşterilerine avantajlar sunan Alfa Romeo Türkiye, ayrıca Koç Fiat Kredi desteğiyle özel avantajlı kredi kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında Alfa Romeo Finans aracılığıyla 48 aya varan vade ve 40 bin TL’ye varan kredi içeren çeşitli satın alma kolaylıklarının yanı sıra kredili alımlarda “3 Yıl veya 100 Bin km” uzatılmış garanti hediye ediliyor. Kampanya boyunca satın alma tercihini Alfa Romeo MiTo’dan yana kullanacak üniversitelilere ise Volkan Işık’tan 2 günlük ileri sürüş teknikleri dersi de hediye ediliyor.

Alfa Romeo Türkiye, rakam kodu kullanılmayan ilk yeni modeli olarak dikkatleri üstüne çeken ve adını İtalyanca efsane anlamına gelen sözcükten alan Alfa Romeo MiTo modeli için 7 Aralık’a kadar sürecek yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. Kampanya süresince geride kalan ÖTV dönemi fırsatlarını müşterilerine sunan Alfa Romeo Türkiye, “ÖTV farkı bizden” sloganıyla Alfa Romeo modelini 19 bin 40 Euro’dan başlayan anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuyor. ÖTV farkı indirimiyle anahtar teslim satış fiyatlarında önemli avantajlar sunan Alfa Romeo Türkiye, ayrıca kampanya kapsamında Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans’tan kredi kullanacak müşterilere ise “3 Yıl veya 100 Bin km” uzatılmış garanti hediye ediyor. Bununla birlikte 7 Aralık’a kadar kampanyadan yararlanarak satın alma tercihini Alfa Romeo MiTo’dan yana kullanacak olan üniversite öğrencilerine, 2 günlük ileri sürüş teknikleri dersi hediye ediliyor.

Performanslı İtalyan Roketi: Alfa Romeo MiTo!

Progression ve Distinctive adı verilen iki farklı donanım paketine sahip Alfa Romeo MiTo’nun baz donanımında 7 havayastığı, ABS, VDC (ESP), Hillholder, Q2 Elektronik (kilitli diferansiyel) manuel klima, D.N.A sürüş sistemi ve MP3 çalarlı müzik sistemi gibi ekipmanlara yer veriliyor. Alfa Romeo MiTo’nun en üst donanım seviyesini temsil eden Distinctive paketindeyse direksiyondan kumandalı müzik sistemi, krom çerçeveli farlar, krom dış detaylar, alaşım jantlar, çift iklimlendirmeli otomatik klima gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor. Distinctive donanım sevisiyle birlikte isteğe bağlı olarak satın alınabilen “Spor Paket” kapsamında ise 3 boyut efektli sportif kumaş koltuklar, sportif tamponlar, ön sis farları, 17 inçlik alaşım jantlar, arka spoyler ve beyaz aydınlatmalı sportif göstege paneli yer alıyor.

Hem Verimli Hem Ekonomik Motor Seçenekleri!

Alfa Romeo MiTo’nun gösterişli motor kaputu, altında yer alan güç ünitelerinin özellikleri hakkında da önemli ipuçları veriyor. Alfa Romeo MiTo’nun şimdilik en güçlü motor seçeneğini ise turbo beslemeli ve 1.4 litre hacimli benzinli motor oluşturuyor. 155 HP güç üreten 4 silindirli motor, 3000 d/d’den itibaren ürettiği 230 Nm’lik tork üretiyor. 215 km/s’lik son hıza erişebilen Alfa Romeo MiTo 1.4 TB, 0-100 km/s hızlanmasını 8 sn’de tamamlayabiliyor. Sadece 6 ileri vitesli manuel şanzımanla kombine edilebilen Alfa MiTo 1.4 TB, 100 km’deki 6.5 litrelik ortalama yakıt tüketimiyle performanslı olduğu kadar ekonomik bir yapı sunabileceğini kanıtlıyor. Alfa Romeo’nun yeni küçük efsanesinin tek dizel motor seçeğini ise Fiat Auto çatısı altındaki birçok markanın birçok modelinde başarıyla kanıtlamış 1.6 litre hacimli turbo dizel güç ünitesi oluşturuyor. 120 HP güç ve 320 Nm gibi muhteşem bir tork değeri sunan motor, Alfa MiTo’nun dinamik yürüyen aksam yapısına uygun bir performans sağlayabiliyor. 198 km/s’lik son hız ve 9.9 sn’de ulaşılan 0-100 km/s hızlanma gibi performans verilerine sahip 6 ileri manul şanzımanla kombine edilen Alfa Romeo MiTo 1.6 JTDM, 4.8 litrelik ortalama yakıt tüketimiyle de 937 kilometrelik müthiş bir menzile erişebiliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com