Gösterim: 1.137
Eklenme: 15 Eylül 2009
Saat: 14:56
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot BB1

Peugeot, BB1 konsepti ile bugünün ve yarınların şehir içi ulaşım ihtiyaçlarına yepyeni bir yanıt vermek için otomobil dünyasındaki yerleşik kuralları ve sınırları değiştiriyor. Sadece 2,50 m uzunluğu ile dört kişinin ulaşımına imkan veren, %100 elektrikli BB1 çevreye maksimum saygı göstererek, motorlu taşıt kavramını mimari, stil, iç tasarım, kullanım ve iletişim gibi bütün boyutları ile yeniden keşfediyor.

Özgürlük ve iyimserlik değerlerini taşıyan BB1 konsepti yepyeni bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Şehir içi trafiğin gün geçtikçe yoğunlaştığı, herkesin zaman kazanmaya çalıştığı ve çevrenin her zamankinden daha fazla bir öncelik taşıdığı, sürekli hareket halindeki bir pazarda, mühendislik birimleri geleceğe yönelik çok sayıda yenilikçi, akılcı ve pratik çözüm tasarlamak için birbirleriyle yarışıyorlar.

Bu beklentilere yanıt vermek ve farklı ulaşım imkanları sunmak adına üzere Peugeot son derece geniş bir ürün yelpazesi geliştirdi. Herkes, yaşına ve o andaki ihtiyaçlarına göre Peugeot markasının bisiklet, motosiklet ve otomobil gamlarında beklentilerine en uygun yanıtı bulabilecek. Ulaşım çözümleri hakkında sürekli ve ortaklaşa geliştirilen fikirler bu gamlardan sorumlu olan farklı birimleri bilgi birikimlerini ve yaratıcı deneyimlerini bir araya getirerek son derece orijinal projeler geliştirmeye yöneltti. Global ve sürdürülebilir ulaşımın başlıca oyuncularından biri olan Peugeot iki, üç veya dört tekerlekli yenilikçi, çevreye karşı sorumlu ve rekabetçi bir ürün arzıyla bu konumda kalmayı hedefliyor.

63. Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılan BB1 konsepti farklı sınıflar arasındaki sınırları alt üst eden tasarımı ve sürekli olarak yenilenen sürüş keyfi, özgün ve farklı dinamik özellikleriyle bu yaklaşımı somut biçimde ortaya koyuyor… Bu elektrikli araç otomobilde yepyeni alanları keşfetmek için yola çıkıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com