Gösterim: 1.275
Eklenme: 22 Mayıs 2009
Saat: 14:15
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot Bipper Aktif

2007 yılının Kasım ayından itibaren Türkiye’de üretilen ve “2009 Van of the Year” seçilen Peugeot Bipper ürün gamında bulunan Kombi versiyonu yeni bir özel seri ile ayrıcalık kazanıyor. 2008 Yılının Ticari Aracı seçilen Peugeot Expert’den sonra, 2009 yılında da aynı ödülü alma başarısını gösteren Peugeot Bipper, Peugeot’nun Blue Lion çevre normlarına uygun 1.4 HDi 70 bg motor seçeneği ile Türkiye pazarında büyük beğeni kazandı. Her zaman farklı versiyonlar ile zenginleşen Bipper ürün gamına geçtiğimiz günlerde Kombi Plus versiyonu eklenmişti. Tavan barları, yan koruma barları ve park yardım sistemi ile sunulan Bipper Aktif Özel Seri ile Peugeot Bipper ürün gamı benzersiz bir seviyeye ulaştı. Bipper Aktif, 22.490 TL kampanya fiyatı ile dikkat çekiyor.

2007 yılının Kasım ayından itibaren Türkiye’de üretilen ve bugüne kadar yaklaşık 50 bin adet üretim rakamına ulaşan Peugeot Bipper, kompakt boyutları, 2,8 m3’e varan iç hacim genişliği, 630 kg’a varan yükleme kapasitesi, pratikliği ve manevra kabiliyeti gibi özellikleriyle müşterinin profesyonel hayatta kullanım beklentilerini karşılıyor, Kombi versiyonu ile tam bir aile aracı olduğunu da kanıtlıyor.

Blue Lion ile Bipper’da çevreci otomobil teknolojileri

Sempatik stili, yuvarlak ve dinamik hatları ile Peugeot Bipper, özgün bir kişilik sergiliyor. 1.4 HDi 70 bg motor ile elde edilen 4.5 lt / 100 km yakıt tüketimi ile rakiplerinden farklılaşan Peugeot Bipper, düşük kullanım maliyetleri ile de dikkat çekiyor.

130 g/km’nin altında CO2 salınımı sunması, ISO 14001 onaylı bir fabrikada üretilmiş olması ve ekonomik ömrünün sonunda %95 oranında yeniden değerlendirilebilecek şekilde tasarlanmış yani geri dönüşümlü olması ve enerji olarak değerlendirebilmesi ile Peugeot Blue Lion çevre standartlarına uyan Bipper hem çevreye saygılı hem de düşük kullanım maliyetine sahip.
Bipper Aktif

Peugeot’nun minivan segmentindeki özgün aracı Bipper Kombi ile sunulan AKTİF özel seri kullanım kolaylığı ile ilgi çekecek. Opsiyonel olarak sunulan 2. sürgülü kapı ve klima gibi ekipmanların yanı sıra bu özel seride tavan barları, yan koruma barları ve park yardım sistemi standart olarak sunuluyor. Bipper Aktif’in Blue Lion indirimi dahil kampanya fiyatı 22.490 TL.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com