Gösterim: 1.130
Eklenme: 20 Ağustos 2009
Saat: 14:48
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot Bipper

2007 yılının Kasım ayından itibaren Türkiye’de üretilen ve “2009 Van of the Year” seçilen Peugeot Bipper ürün gamında bulunan Kombi versiyonu yeni bir özel seri ile ayrıcalık kazanıyor. Peugeot Bipper, Peugeot’nun Blue Lion çevre normlarına uygun 1.4 HDi 70 bg motor seçeneği ile Türkiye pazarında büyük beğeni kazanıyor. Her zaman farklı versiyonlar ile zenginleşen Bipper ürün gamına geçtiğimiz günlerde Kombi Plus versiyonu eklenmişti. Tavan barları, yan koruma barları ve park yardım sistemi ile farklılaşan 2010 model Bipper Dinamik Plus Özel Seri, 25 bin 50 TL kampanyalı fiyatı ile dikkat çekiyor.
Peugeot Bipper, kompakt boyutları, 2,8 m3’e varan iç hacim genişliği, 630 kg’a varan yükleme kapasitesi, pratikliği ve manevra kabiliyeti gibi özellikleriyle müşterinin profesyonel hayatta kullanım beklentilerini karşılıyor, Kombi versiyonu ile tam bir aile aracı olduğunu da kanıtlıyor.

Bipper Dinamik Plus

Peugeot’nun minivan segmentindeki özgün aracı Bipper Kombi versiyonunda sunulan Dinamik Plus özel seri kullanım kolaylığı ile ilgi çekecek. Dinamik Plus Özel Seri ile daha fazla çekicilik ve pratiklik kazanan Bipper, önemli bir fiyat avantajı da sunuyor.
“Dinamik Plus” farkı
Peugeot Bipper Dinamik Plus’da, ABS, sürücü ve yolcu hava yastığı, yan hava yastıkları, 3. sıra camlar, yukarı açılır arka kapı, sürgülü sağ yan kapı, çift parça asimetrik katlanır kafalıklı arka koltuklar, yük bölümü halı zemin kaplaması, elektrikli ön camlar, ısıtmalı ve elektrikli yan aynalar, radyo-CD MP3 çalar, ön sis farları, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon simidi, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, sürücü koltuğu bel destek ayarı ve yol bilgisayarı gibi donanımlar standart olarak yer alıyor.
Bu ekipmanlara ek olarak Dinamik Plus Özel Seri’de tavan barları, yan koruma barları ve park yardım sistemi standart olarak sunuluyor. 2. sürgülü kapı ve klima gibi ekipmanlar ise opsiyonel olarak sunuluyor.

Blue Lion ile Bipper’da çevreci otomobil teknolojileri

Sempatik stili, yuvarlak ve dinamik hatları ile Peugeot Bipper, özgün bir kişilik sergiliyor. 1.4 HDi 70 bg motor ile elde edilen 4.5 lt / 100 km yakıt tüketimi ile rakiplerinden farklılaşan Peugeot Bipper, düşük kullanım maliyetleri ile de dikkat çekiyor.

130 g/km’nin altında CO2 salınımı sunması, ISO 14001 onaylı bir fabrikada üretilmiş olması ve ekonomik ömrünün sonunda %95 oranında yeniden değerlendirilebilecek şekilde tasarlanmış yani geri dönüşümlü olması ve enerji olarak değerlendirebilmesi ile Peugeot Blue Lion çevre standartlarına uyan Bipper hem çevreye saygılı hem de düşük kullanım maliyetine sahip.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com