Gösterim: 852
Eklenme: 2 Ocak 2009
Saat: 13:24
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot Bipper

Bulgaristan’da 11 otomobil basın mensubundan oluşan bir jüri, Peugeot Bulgaristan Genel Müdürü M. Stoyan Jelev’e Peugeot Bipper modeli için 12. “Yılın Minivanı” ödülünü verdi. Bu vesileyle, Peugeot Bipper’ın üstün niteliklerine yeniden dikkat çekti. Aracın özel bir profesyonel müşteri kesiminin ihtiyaçlarını karşılayan kompakt boyutları, pratikliği ve kullanışlılığı jüri üyelerinin oyunu kazanan önemli avantajlar olarak görüldü. Bu ödül ile ayni zamanda hafif ticari araçlar pazarında Peugeot Bipper’in orijinal ve sevimli tasarımı da ödüllendirilmiş oldu.

Aracın çevreye saygılı motoru da uzman basın mensuplarının beğenisini kazandı. Türkiye’de Bursa’da üretilen Peugeot Bipper, 2008 yılında ayrıca 20 Avrupa ülkesini temsil eden gazetecilerden oluşan bir jüri tarafından verilen 2009 “International Van of the Year” ödülünü kazanmıştı.

3 yıldan kısa bir sürede tamamen yenilenen Peugeot hafif ticari araçlar gamı, beş farklı araç ailesi Boxer, Expert, Partner Tepee, Partner Origin ve Bipper ile markanın tarihinde en genç ve en geniş kapsamlı ürün yelpazesi oldu.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com