Gösterim: 916
Eklenme: 6 Nisan 2009
Saat: 14:02
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot 407

Peugeot, markanın heyecanını tüm Türkiye ile paylaşmak için 10 Nisan’da yola çıkıyor. Türkiye’nin 32 ilinde düzenlenecek ve 7 Haziran tarihine kadar devam edecek olan “Peugeot Fırsatlar Konvoyu” etkinlikleri dahilinde katılımcılar Peugeot markasının hem binek hem de hafif ticari araç ürün gamında bulunan tüm araçlar ile tanışma ve bu araçları test etme imkanını elde edecekler.

Peugeot’nun sahip olduğu ve her kesime hitap eden geniş araç yelpazesi ile Türkiye’de toplam 32 ilde organize edilecek olan 35 farklı “Peugeot Fırsatlar Konvoyu” aktivitesinde henüz pazara sunulmamış olan 3008 ve 206+ gibi yepyeni Peugeot modelleri sergilenecek, simülatörler, animasyonlar ve sürprizler ile bir festival havası yaratılacak.

Sürpriz hediyelerin yanı sıra “Peugeot Fırsatlar Konvoyu”nda test sürüşlerine katılanlar arasında yapılacak çekiliş ile 1 kişi Peugeot 407 kazanma şansına da sahip olacak.

10 Nisan – 7 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan “Peugeot Fırsatlar Konvoyu” ile Peugeot yaşanan global ekonomik kriz ortamında bayilerine destek vermek ve yeni müşteri memnuniyeti anlayışını sergilemek adına yola çıkıyor. Binek ve hafif ticari araç ürün gamında bulunan 12 farklı modeli test etme ve önümüzdeki aylarda Türkiye pazarına sunulacak olan yepyeni modeller ile tanışma imkanının sunulacağı aktivite ile Peugeot, tüketicilere ulaşmanın farklı yollarını geliştiriyor.

Organizasyon dahilinde test imkanı sunulacak Peugeot 107, 206 Sedan, 207, 207 Outdoor, 308, 308 SW, 407, Bipper, Partner Origin, Partner Tepee, Expert ve Boxer modelleri ile her kesime hitap eden geniş ürün gamını gözler önüne seren Peugeot, bu aktivite fırsatı ile 3008 ve 206+ gibi önümüzdeki aylarda pazara sunulacak yepyeni modelleri de önceden tüm Türkiye’ye tanıtma imkanına sahip olacak.

Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna yaklaşık 2 ay sürecek bu aktivite 10 Nisan Cuma günü İzmir’de start alacak ve 7 Haziran Pazar günü İstanbul’da sona erecek. 2 TIR eşliğinde yola çıkacak konvoya 20 kişiden fazla bir ekip eşlik edecek. 3008 ve 206+’ın yanı sıra 4007 ve 407 Coupé modelleri de sergilenmek üzere bu konvoyda yer alacak.

Organizasyon sırasında çeşitli animasyonlar ve simülatör yarışları düzenlenecek. Aktivite sırasında çocuklar da unutulmadı, oluşturacak olan Mini Club kapsamında yüz boyama ve balon animasyonu yapılacak, Mini Disco ile çocuklar farklı eğlenceler yaşayacaklar.

Sürpriz hediyelerin yanı sıra “Peugeot Fırsatlar Konvoyu”nda test sürüşlerine katılanlar arasında yapılacak çekiliş ile 1 kişi Peugeot 407 kazanma şansına da sahip olacak.

Bu benzersiz fırsat ile Türkiye’nin 32 ilinde katılımcılar ilk defa tüm Peugeot modellerini aynı anda inceleme ve test etme imkanı ve yepyeni modelleri keşfetme ayrıcalığını yaşayacaklar.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com