Gösterim: 1.008
Eklenme: 27 Ağustos 2010
Saat: 17:18
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot SR1

Ticari başarısı sayesinde, Peugeot 2010 yılında dünyanın bir numaralı Fransız markası ve Rus otomobil pazarının yeniden doğuşunun önemli bir aktörü haline geldi.Peugeot, 200. yılında, 2010 Uluslararası Moskova Otomobil Fuarı’nda2 yeni model ve 3 yenilikçi konsept aracı sergileyeceği iki orijinal standı ile yerini alıyor.

İki Peugeot standının orijinal konsepti (2 000 m2) hareketliliği, ulaşımı, işlevselliği, sürüş keyfini ve durmak bilmeyen mükemmellik arayışını çağrıştıran Marka’nın yeni sloganı “Motion & Emotion” ile uyumlu olarak tasarlandı.

Dünya prömiyerinde Rusya’da tanıtılan Peugeot 3008 Crossover,2010 Moskova Motor Show’un en göze çarpan olaylarından birini oluşturuyor. Peugeot 3008 farklı otomobil segmentlerini bir kasa içinde uyumlu bir şekilde bir araya getiriyor.

3008’in yanı sıra, Peugeot standıaynı zamanda HYbrid4’ün konsept versiyonunu tanıtıyor. Dünyanın bu ilk 4×4 dizel hibrid otomobiliPeugeot için olduğu kadar tüm otomotiv sektörü içinde yenilikçi bir çözüme imza atıyor.

Marka’nın yeni tasarım stilinin sembolü olan özel spor coupe RCZ de Peugeot’nun bir diğer yeniliği. Araçmükemmel bir keyif ve hobi modeli ve markanın en son başarısı oldu. Özel iç ve dış tasarımı ile son derece güvenilir teknik özellikleri Peugeot RCZ’yi,Peugeot’nun 200 yıllık tarihinde yeni bir referans yapıyor.

Yine Peugeot standında yer alan, Kaluga’da üretilen Peugeot 308, Peugeot’nun bu yıl Rusya’dakiticari başarısında önemli bir rol oynadı.Peugeot 308de aracı Rusya’nın kendine özgü iklim ve yol koşullarına adapte eden özel Rusya paketi ile donatıldı.Araç, 11 000 kilometrelik Moskova-Irkoutsk-Moskova dayanıklılık rallisinde kalite ve güvenirliğini kanıtladı.

Rus müşteriler ayrıca, daha sonra 2010 Ekim başındaki Paris Otomobil Fuarı’nda da tanıtılacakPeugeot SR1 konsept modeliyle tanışma ayrıcalığına da sahip olacaklar. SR1 yeni Grand Tourisme otomobil konseptini ortaya koyuyor. Etkileyici araç, özel tasarımlı iç mekanında ve dış tasarımında ileri teknolojileri bir araya getiriyor. SR1,Peugeot markasının yeni tasarım stilini somutlaştırıyor.

Fuarda aynı zamanda “Elektrik çağının Şampiyonları” da Peugeot standında yerlerini alıyor : BB1 konsept aracı ve iOn.

BB1 kavram modeli ile Peugeot günümüzün ve geleceğin şehir içi ulaşım ihtiyaçlarına tamamen sıra dışı bir cevap getirmek üzere otomobil üretiminin sınırlarını daha da genişletti.
Sadece 2,5 metre uzunluğu ile dört kişiye ulaşım olanağı sunan BB1, çevreye her zaman saygılı, mimari yapı, görünüş, iç tasarım, sürüş özelikleri, elektronik bağlantılar başta olmak üzere otomobilin her açıdan yeniden keşfedilmesini sağlayankavram elektrikli araç.

Peugeot iOn, şimdiden MAAF Sigorta şirketinin 2010 “Otomobil ve Çevre” Büyük Ödülü’nü kazananyenilikçi bir elektrikli otomobil.Kompakt boyutları (3,48 x 1,47 metre), 4,5 metreyi aşmayan dönüş çapı ve 150 kilometrelik menzili iOn’u ideal bir şehir otomobili haline getiriyor.

Rus otomobil severler, Peugeot standında ayrıca107, 207 ve 207CC,407 Coupe, 4007, 308SW, 308CC ve ticari Partner Tepee gibiönceden aşina oldukları diğer modelleri de yakından görecekler.

Peugeot markasının iki yüz yıllık tarihi isePeugeot standında bu yıl yerine alacak olan 1938 modelPeugeot 402B Légère ile sembolize ediliyor

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com