Gösterim: 962
Eklenme: 25 Aralık 2009
Saat: 15:59
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot 407

Peugeot, Peugeot Finans ve ALD Automotive, araç kullanıcılarına alternatif çözümler üretmek üzere yenilikçi bir yaklaşım ile bir araya geldiler. Peugeot markasının ürün ve hizmetler bütünü ile farklı mesleklerin araç kullanımı, araç parkı yönetimi ve ilgili finansman ihtiyaçlarına cevap vermek üzere “Peugeot Araç Kiralama” hizmeti hayata geçti. “Peugeot Araç Kiralama”, etkin bir operasyonel kiralama çözümü olmasının yanı sıra bu hizmete Peugeot Bayi Ağı kanalıyla kolayca ulaşılabilir olması ile de farklılık yaratıyor. “Sahibinden Kiralık” sloganı ile lanse edilen “Peugeot Araç Kiralama”ya Peugeot Bayi Ağı’nın yanı sıra 0216 579 94 44 no’lu telefondan da ulaşılabiliyor.

Peugeot, Peugeot Finans ve ALD Automotive işbirliği ile operasyonel filo kiralamanın avantajlarından Türkiye genelinde faydalanma imkanı sunan “Peugeot Araç Kiralama”, operasyonel kiralama sektöründe güçlü bir sinerjinin ürünü.

Peugeot Araç Kiralama’yı farklı kılan etkenler
Peugeot müşterilerine özel araç ve hizmet çözümlerine ek olarak kiralama kampanyaları ve filo yönetim danışmanlığı hizmetlerinin sunulduğu “Peugeot Araç Kiralama”, Peugeot’ya özel yenilikçi uygulamalar ile Peugeot Bayi Ağı’nda hizmet veriyor.
Peugeot ve ALD Automotive’in müşteri memnuniyeti odaklı işbirlikleri, Peugeot kullanıcılarına özel araç filolarına ait takipler, bilgilendirme ve analizler ile destekleniyor.

Kişiye özel ekonomik çözümler
“Peugeot Araç Kiralama” hizmeti ile Peugeot’nun hedefi Türkiye’de yeni ve gelişmekte olan iki sektör olan Operasyonel Filo Kiralama ve Filo Yönetimi sektörlerinde Peugeot kullanıcılarına en iyi ve en yüksek hizmet kalitesini Peugeot çatısı altında sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak.
“Peugeot Araç Kiralama”, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını belirleyerek onlara özel ürünleri ve hizmetleri geliştiriyor ve müşterinin kullanım özelliklerine ve kilometre limitlerine göre kişiselleştirilmiş ekonomik çözümler sunuyor.
Bakım-onarım, sigorta, yol yardımı, lastik yönetimi ve yedek araç verilmesi gibi konular da “Peugeot Araç Kiralama” hizmet yelpazesi içinde bulunuyor.
“Peugeot Araç Kiralama” kullanıcıları, Peugeot Bayi Ağı’nın profesyonel hizmetlerinden ve Peugeot marka standartlarından kesintisiz olarak faydalanıyor.

Yorumlar
  1. Bi Siz Kalmıştınız Bravo dedi ki:

    Siz eksik kaldınız, tüm büyükler gözünü filo kiralamaya dikti ne olacak küçük esnafın hali!

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com