Gösterim: 1.035
Eklenme: 27 Ağustos 2010
Saat: 17:16
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot 206+

Peugeot markasının 200 yıllık tecrübesiyle yansıttığı sportifliği en çekici şekilde taşıyan modeller olarak ortaya çıkan Yeni Peugeot 207 ve 308 Sportium özel seri araçların ardından, Sportium serisi 206+ Sportium ile zenginleşiyor. 206+ Sportium’da, standart olarak sunulan stil ve güvenlik paketlerine ek olarak; gövde renkli yan şeritler, arka spoiler, sis farları, alüminyum vites topuzu, kapı eşiği çıtaları ve arka bagaj kapağı çıtası, özel paspaslar, Sportium logosu ve alüminyum yakıt depo kapağı gibi standart aksesuarlar sportifliği artıran unsurlar olarak öne çıkıyor. Sportium’a özel tüm bu aksesuarlar ücretsiz olarak sunuluyor, aracın fiyatında hiçbir fark yaratmıyor. Ayrıca tüm Sportium serisinde olduğu gibi 206+ Sportium’da da alüminyum jantlar standart olarak sunuluyor.

207 ve 308 Sportium serisinin ardından 206+ Sportium, Peugeot’nun iki asır önce başlayan ve her gün artan oranda gelişen teknik bilgi birikimi sayesinde, sportif ve işlevsel tüm formları ve üretim tekniklerini kullanarak her şeyden önce zamana karşı koyabilecek bir otomobil tasarlama becerisi ile ortaya çıktı. 206+ Sportium, dinamizm ile kullanım zevkine odaklanıyor, aynı zamanda düşük yakıt tüketimi ile çevre bilincini bir kez daha vurguluyor.

206+ Comfort versiyonu temel alınarak oluşturulan Yeni 206+ Sportium’da iki ayrı motor/şanzıman seçeneği bulunuyor: 1.4 75 hp benzinli ve 1.4 HDi 70 hp. Yeni 206+ Sportium 25.250 TL’den başlayan avantajlı fiyatları ile dikkat çekiyor. Sportium’a özel sunulan aksesuarlar aracın fiyatında bir artış yaratmıyor, 206+ müşterilerine avantajlı fiyatlarla daha şık bir otomobile sahip olma imkanı sunuyor. Benzersiz fiyat seviyesi ve sunduğu tüm özelliklerle 206+ Sportium, stil sahibi kullanıcıları hedefliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com