Gösterim: 946
Eklenme: 10 Nisan 2010
Saat: 20:38
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Fiorino Trekking

Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, 10 Nisan Polis Teşkilatı Kuruluş Günü nedeniyle Türkiye çapında görev yapan emniyet mensupları için 31 Mayıs’a kadar sürecek yepyeni bir kampanya ile dikkatleri çekiyor. Emniyet mensupları, çalıştıkları kurumdan aldığı çalışma belgesinin aslı veya polis kimliğinin fotokopisi; eşi için alım yapacaksa bu belgelere ilaveten evlilik cüzdanı fotokopisi ile katılımcı Fiat bayilerine başvurarak kampanyadan yararlanabiliyorlar. “Bütün Ekipler Fiat Showroomları’na!” sloganıyla dikkat çeken kampanya kapsamında bin 850 TL’yi aşan indirim avantajları sunuluyor.

Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, 10 Nisan’da kuruluşunun 165. yılını kutlayacak Polis Teşkilatı mensupları için avantajlar sunan ve “Bütün Ekipler Fiat Showroomları’na!” sloganıyla dikkat çeken yeni bir kampanyaya start veriyor. 31 Mayıs’a kadar sürecek olan ve emniyet mensuplarına özel avantajlar sunan kampanya kapsamında binek modellerde Fiat Punto Evo’dan Fiat Linea ve Fiat Bravo’ya; ticari modellerde ise Fiat Doblo Combi’den Fiat Fiorino Combi’ye kadar birçok farklı modelde değişik oranlarda indirimler sunuluyor.

Bin 850 TL’yi aşan indirim imkanlarının sunulduğu kampanyadan yararlanmak isteyen emniyet mensubu çalışanları, çalıştıkları kurumdan aldığı çalışma belgesinin aslı veya polis kimliğinin fotokopisi; eşi için alım yapacaksa bu belgelere ilaveten evlilik cüzdanı fotokopisi ile katılımcı Fiat bayilerine başvuru yapabiliyorlar.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com