Gösterim: 1.220
Eklenme: 17 Haziran 2004
Saat: 09:56
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Porsche 911 40th Anniversary

17 Haziran Perşembe akşamı bir kokteyl ile açılan Porsche Club İstanbul, Porsche kullanıcılarını ve hayranlarını bir araya getirdi Porsche kullanıcıları ve hayranları arasında etkin sosyal diyalogun kurulmasını amaçlayan kulüp, çeşitli organizasyonlarla bu benzersiz araçların tanıtımına katkıda bulunacak.

Kullanıcıların Porsche araçlarını daha iyi tanımaları ve emniyetle yol alabilmelerini sağlayacak aktiviteler gerçekleştirecek olan Porsche Clup, kısa zamanda tüm Porsche severlere ulaşmayı amaçlıyor. 17 Haziran Perşembe akşamı Porsche Merkezi’nde gerçekleşen açılış kokteylinde kulübün hedefleri ve kuruluş amacı aktarıldı.

Açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Ahmet Öngün Porsche’lere ve kulübün isleyişine yönelik olarak şu sözlere yer verdi: “ 1900 senesinde tasarım işlerine başlayan Dr. Porsche, ikinci dünya savaşı öncesi, “halkın arabası” olarak bilinen Volkswagen’ı yaratmıştır. 1948 yılında harbin bitmesinden hemen sonra ise Porsche firması Avusturya’nın Gmünd kasabasında, dışarıda örneğini görmüş olduğunuz Porsche 356 imalatına başlamıştır. Porsche’ yi ilk kullandığım gün, otomobilden indiğim andaki his, aradan geçen senelere ve müthiş teknik ilerlemelere rağmen değişmedi. Her PORSCHE, insan vücudunun bir uzantısı olmaya en yakın araç…yani bir eldiven, bir kazak, bir ayakkabı… Porsche ortak paydası etrafında toplanan bizler, bu duygunun kurumsallaştırılmasıyla, keyifle yaşadığımız tecrübelerin paylaşılarak, dost – arkadaşlık ilişkilerimizin kuvvetlenmesine katkıda bulunacağımız düşüncesiyle yola çıktık”.

Kulübün Genel Sekreteri Doruk Hatipoğlu da bu tür özel sosyal kulüplerin bireyler arasında iletişimin arttırılmasına ciddi katkılar sağladığına inandıklarını ekledi ve Porsche Club olarak yapacakları aktivitelerde ülkemizin yurtdışında tanıtımına da yararlı olmayı hedefleyeceklerini vurguladı.

Etiketler:
Kategori: Haberler, Magazin, Markalar, Porsche
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com