Gösterim: 1.077
Eklenme: 8 Haziran 2010
Saat: 12:38
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Renault Latitude

Cömert ve dengeli ölçüleri, güçlü motor seçenekleri hakkında ipucu veren ön tasarımı, geniş bagaj hacmi ile Renault Latitude şık ve prestijli bir otomobil görüntüsü sergiliyor. Sağlamlığı ile kabul gören teknik temeller üzerinde geliştirilen bu yeni model, Renault’nun uluslararası üst orta sınıf ürün arzını zenginleştirecek. Bu çekici yeni model statüye, kalite hissine ve boyutlarıyla konfora duyarlı olan müşteri kesimini hedefliyor. Ağustos sonundaki Moskova fuarında günışığına çıkacak olan bu yeni model, otomobilseverlere 2010 Paris Mondial Otomobil Fuarında tüm ayrıntılarıyla tanıtılacak.

Cömert dış boyutlarıyla (4,89 m uzunluk, 1,83 m genişlik ve 1,49 m yükseklik), Renault Latitude statüyü ve prestiji simgeliyor. Ön tasarımında, sürüşe duyarlı Bi-Xenon farları radyatör ızgarasını çevreliyor. Kromajlı parçalarla vurgulanan hatları aracın dinamizm ve şıklığını ön plana çıkarıyorlar. Arka tasarımın formu sınıfının en üst düzeyinde bagaj hacmine sahip olduğunun sinyallerini veriyor. LED teknolojisini kullanan arka stop lambaları Renault Latitude ismini taşıyan kromajlı kaplamayı çerçeveliyor. Geçtiğimiz günlerde Kore pazarında lansmanı yapılan Yeni SM5 bazında geliştirilen Renault Latitude, Renault mühendislik bölümünün bilgi birikimi ve deneyiminden yararlanıyor. Böylece, yeni modelin sürüş konforu ve sessizliği, dengeli şasisi ve performanslı motorları rakipleri karşısında belirleyici unsurlarını oluşturacak. Kalite ve güvenilirlik anlamında, Renault Latitude İttifak’tan gelen ve İttifak standartlarına göre birleştirilen parçaları devraldı ve Renault tarafından bu alanlarda elde edilmiş olan en iyi sonuçlardan yararlanacak. Daha sonra açıklanacak olan donanım listesi araç içinde yeniliklere, yaşam kalitesine ve konfora öncelik verecek : Çift parfüm difüzörlü iki modlu hava iyonizeri, üç bölgeli klima, masaj yapan sürücü koltuğu, Bose Premium ses sistemi, eller serbest Renault kart sistemi, vb.

Satışa sunulacağı ülkelere bağlı olarak aşamalı şekilde lansmanı yapılacak olan Renault Latitude, faklı müşteri kesimlerine üst gama yaraşan donanım ve standartlar sunacak. Latitude, Renault’nun uluslararası sedan model gamının lokomotifi olarak konumlanıyor. Önümüzdeki Moskova fuarında vitrine çıkacak olan Latitude 2010 sonbaharından itibaren öncelikle Asya, Afrika, Rusya, Türkiye, Körfez Ülkeleri, Avustralya ve Meksika’da satışa sunulacak. Renault Latitude Türkiye’de Ocak 2011’de ticarileştirilecek.

Renault Latitude, Paris Mondial fuarının yeniliklerinden biri olacak. Fuarda teşhir edilecek olan modelin iç mekân üstünlükleri ile donanım ve motor seçeneklerinin tamamı fuarda tanıtılacak. Uluslararası basın mensupları 2010 sonuna kadar test sürüşüne davet edilecek ve Renault Latitude bu dönemde aşamalı olarak ticarileştirilecek.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com