Gösterim: 838
Eklenme: 18 Aralık 2007
Saat: 16:23
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Vivaro

Sportif Opel modeller için OPC performans eğitimine davetiye Schumi hayranları Coburg’lunun Opel Vivara taksisi için yüksek rakamlar teklif ediyor.

Motor sporu hayranları bir profesyonel yarış sürücüsünün yanında ön yolcu olarak bir macera yaşamak adına yüksek rakamlar ödüyor. Coburg’lu taksi sürücüsü Tuncer Yılmaz en ünlü Alman yarış sürücülerinden Michael Schumacher’in yanında ön yolcu olarak yer alma şansına sahip oldu, hatta bu hayranlık verici izleyici rolü karşılığında para bile aldı: Schumi, havaalanına daha hızlı ulaşabilmek için Opel Vivaro taksinin direksiyonuna bizzat kendisi geçti.

Yedi kez dünya şampiyonu ile sportif bir sürüş Tuncer Yılmaz’da daha fazlası için heves uyandırdı: Almanya’nın en tanınan taksi sürücüsü şimdi Opel kuruluşunun daveti üzerine bir sportif sürüş eğitimine katılıyor. Kuruluş düzenli olarak Frankfurt Dudenhofen’de kendisine ait test güzergahlarında kurslar düzenliyor. Bu kurslarda katılımcılar profesyonel yarış sürücülerinin yönlendirmesi altında Opel markasının OPC modelleri gibi sportif araçlara zorlu durumlarda da hakim olabilmeyi öğreniyorlar. Katılımcılar bu sayede araçların potansiyelini yaşayabiliyor, kendi sürüş tarzlarını geliştirebiliyor ve yollarda daha özgüvenle seyir edebiliyorlar.

Tuncer Yılmaz kursu sabırsızlıkla bekliyor: “Umarım Schumi OPC sürüş eğitimimden sonra tekrar gelir. O zaman Opel Vivaro aracımı kendim kullanıp kullanamayacağımı merak ediyorum.” Taksisine Schumi hayranları yüksek ilgi gösterdi ve satın alabilmek için ikinci el Opel Vivaro için piyasada geçerli olan fiyatın çok üzerinde teklifler sundular. Ancak taksi sürücüsü halen, sayesinde dünya çapında Amerika Birleşik Devletlerinden Japonya’ya kadar manşetlere taşındığı aracından ayrılmak konusunda tereddüt ediyor. “Bu kadar ünlü bir taksi şimdilik sadece Almanya’da mevcut.”

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com