Gösterim: 1.928
Eklenme: 12 Nisan 2007
Saat: 11:49
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Seat Leon Cupra

Seat, kompakt sınıftaki başarılı temsilcisi Leon için özel olarak üretilen aerodinamik gövde kitlerini ülkemizde de satışa sunmaya başladı. 2 bin 537 YTL + KDV’ye satılan bu sportif gövde kitinde yeni tip ön ve arka tamponlar, marşbiyeller ile bagaj kapağı üstüne konumlu spoyler yer alıyor. Bununla birlikte SEAT Leon sahipleri, SEAT Yetkili Satıcılarından 824 YTL’den başlayan fiyatlarla sportif tipte tek ya da çift uçlu egzoz çıkışlarını da araçları için temin edebilecekler.

VW Grubu bünyesinde yer alan SEAT’ın 2005 yılında tanıttığı ve kompakt sınıfın en sportif tasarımlı üyesi SEAT Leon için üretilmeye başlanan aerodinamik gövde kitleri ülkemizde de satışa sunuldu. Montaj ve işçilik hariç 2 bin 537 YTL + KDV’den pazarlanan SEAT Leon gövde kiti, sportif nitelikte ön ve arka tampon, marşbiyeller ile arka spoylerden oluşuyor.
Bununla birlikte aracına ekstra sportiflik katmak isteyen SEAT Leon sahipleri, SEAT Yetkili Satıcılarından tek ya da çift uçlu sportif egzoz çıkışlarını, 824 YTL + KDV’den başlayan fiyatlarla araçları için temin edebilecekler.
SEAT Yetkili Satıcıları, hem aerodinamik gövde kiti hem de sportif egzoz uçları için bankalarla olan anlaşmalarına paralel olarak kredi kartı ile satış ve vade imkânı sağlıyorlar.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com