Gösterim: 906
Eklenme: 7 Mart 2007
Saat: 11:47
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Seat Leon FR

Cenevre Otomobil Fuarı kapsamında SEAT standını ziyaret eden ünlü pop müzik sanatçısı Shakira, SEAT Başkanı Erich Schmitt ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi. Shakira, sosyal sorumluluk kampanyası sonucunda hediye edilecek, dış renginden iç mekanına kadar kendi tasarladığı özel yapım Leon Pies Descalzos modelini de basın toplantısı sonrasında imzaladı.

Shakira’nın 2007 Avrupa Turu için SEAT ile imzaladığı sponsorluk anlaşmasının bir parçası olarak ünlü şarkıcı, İspanyol üreticinin Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki stadında bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Bununla birlikte hediye edilecek Leon Pies Descalzos otomobilini daha da eşsiz ve değerli kılmak adına, Shakira basın toplantısı sonrasında aracın motor kaputunu imzaladı.

SEAT’ın, dünyaca ünlü ve Grammy ödüllü Shakira’nın Latin Amerika’daki çatışmalar nedeniyle ülkesini terk etmeye zorlanan ve vatandaşlık hakkını yitiren çocuklar için kurduğu yardım kuruluşu Pies Descalzos için düzenlediği dünya çapındaki kampanyada toplanan bağış miktarı artık 100,000 Euro’yu aşmış durumda. Birçok Avrupa ülkesinde bu kampanyaya katkıda  bulunmak isteyenler, belirlenen telefon numarasına SMS göndererek bağış yapabiliyor. Ayrıca, turnenin internet sitesi www.catch-the-fever.com üzerinden kredi kartıyla da bağış yapmak mümkün.

Bağış toplama çalışması 15 Mayıs’a kadar devam edecek ve Haziran ayı başında düzenlenecek Barcelona Motor Show sırasında özel yapım Leon Pies Descalzos, kazanan talihlisine teslim edilecek.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com