Gösterim: 840
Eklenme: 17 Mayıs 2010
Saat: 12:34
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Renault Megane Coupe Cabrio

Festival ihtiyaçlarını karşılamak üzere sağlanan 140 aracın yanı sıra Renault, Majestic 63 plajında açtığı L’Atelier Renault showroomunda her gün ziyaretçilerini ağırlayacak ve Yeni Mégane Coupé Cabriolet modelinin örtüsünü dünya prömiyeri öncesinde bu mekânda açacak.

12 – 24 Mayıs 2010 tarihleri arasında, yaklaşık yetmiş Vel Satis ve otuz kadar Espace olmak üzere yüz civarında otomobilden oluşan bir filo, Festival’e katılan sinema sanatçılarına ve davetlilere ünlü kırmızı halı ile kaplı basamaklara kadar eşlik edecek.

Yeni Mégane Coupé-Cabriolet, 63’üncü Cannes Film Festivali’nin onur konuğu olacak. 21- 22 ve 23 Mayıs’ta, ziyaretçiler dünya prömiyeri öncesi yapılan tanıtımda Yeni Mégane gamının en son ürünü ile tanışma ayrıcalığını yaşayacaklar. Önümüzdeki Temmuz ayında Avrupa’da satışa sunulacak olan bu yeni model üç gün boyunca Cannes’daki Majestic 63 plajının girişinde sergilenecek.

Paris Champs-Elysées’deki Renault showroomu L’Atelier Renault, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Cannes’de Majestic 63 plajında yerini alacak. L’Atelier Renault her gün saat 10.00’dan 18.00’e kadar önemli şahsiyetleri, ziyaretçileri, medya ve sinema profesyonellerini samimi bir atmosfer içinde ağırlayacak.

Cannes Film Festivali 7 – 23 Mayıs tarihleri asında Paris Champs-Elysées’deki L’Atelier Renault showrooma da damgasını vuracak. Ziyaretçiler, açılış ve kapanış törenlerini dev ekrandan canlı olarak izleyebilecek ve bu vesileyle kopyası yapılmış olan ünlü merdivenin basamaklarına oturarak kendilerini kırmızı halı üzerindeki sinema yıldızları gibi hissedebilecekler.

Renault, aynı zamanda, Alain Chabat’nın himayesindeki Les Toiles Enchantées (Sihirli Perdeler) derneğini de teşvik ediyor ve projeksiyon malzemeleri ile dernek üyelerinin transferi için gerekli araçları sağlıyor. Cannes bölgesinin çeşitli sağlık kurumlarında yatmakta olan hasta çocuklar, gala seanslarında film gösterimlerine katılarak kendi Cannes Festivallerini yaşayabilecekler.

Cannes Festivalinin tarihsel Resmi Sponsoru olan Renault, aynı zamanda, bir yüzyılı aşkın bir süredir 7. sanat – sinema ile sıkı bir bağ kurmuş olup, aktif bir işbirliği ve ürün plasman politikası vasıtasıyla (2009’da 150 uzun ve kısa metrajlı filme Renault ürünlerinin görünürlüğü ve reklamı karşılığında destek sağlandı) sinema ve televizyon yapımlarına desteğini kararlılıkla sürdürüyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com