Gösterim: 870
Eklenme: 10 Haziran 2009
Saat: 15:44
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Bravo

Fiat’ın kompakt hatchback sınıfında yer alan temsilcisi Bravo için hazırladığı www.sıradisilarabravo.com.tr adresli web sitesi, Altın Örümcek Ödülü’ne layık görüldü. Pazarlama iletişiminde web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi amacıyla düzenlenen Altın Örümcek yarışmasında ödüle layık görülen www.siradisilarabravo.com.tr, otomotiv alanında yılın en iyi web sitesi unvanını elde etti! Lokalizayon uygulama kategorisinde ise www.fiat500.com.tr web sitesi ise yılın en iyi 3. sitesi seçildi.

2009 yılında 7.si düzenlenen ve pazarlama iletişiminde etkili web kullanımını ödüllendirmek amacını taşıyan Altın Örümcek Yarışması’nda, 40 farklı kategoride kazanan projeler açıklandı. Fiat’ın kompakt sınıfta yer alan Bravo modeli için hazırladığı www.siradisilarabravo.com.tr adresli web sitesi, otomotiv kategosinde yılın en iyisi ödülüne layık görüldü. Finale kalan 10 proje arasından sıyrılarak ödülle taçlandırılan Fiat Bravo’nun web sitesi, hem zengin içeriği hem de yenilikçi mönüsü ve tasarımıyla dikkat çekiyor.

Yarışma kapsamında www.siradisilarabravo.com.tr ile otomotiv alanında Altın Örümcek ödülünü kazanan Fiat, www.fiat500.com.tr web sitesiyle de lokalizasyon kategorisinde yılın en iyi 3. web sitesi seçildi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com