Gösterim: 831
Eklenme: 4 Şubat 2009
Saat: 14:50
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Skoda SuperB

Otomotiv pazarına sunulduğu günden bu yana dünyada 20 bin adet satışı gerçekleştirilen yeni Škoda Superb, aynı zamanda Avrupa’da 30’un üzerinde prestijli ödülün de sahibi oldu.

Yüce Auto tarafından Aralık ayında Türkiye pazarına sunulan ve büyük ilgi gören Yeni Superb, Avrupa’da da ödüle doymuyor.

Çek Cumhuriyeti’nde “2009’un Otomobili” ödülünü alan Yeni Superb, ayrıca Slovakya, Estonya, Litvanya, Letonya, Bulgaristan, Bosna & Hersek ve Ukrayna’da “Yılın Otomobili” seçildi.

Yeni Superb’in, Çek Cumhuriyeti ve Almanya’da Yılın Şirket Otomobili ödüllerini ve son olarak Almanya’da ithal araç kategorisi ödülünü kazanmasının nedenlerinin başında ise ekonomik yakıt tüketimi özelliği geliyor. Ayrıca Škoda Superb GreenLine modeli ile, Avusturya`da “Yılın Filo Otomobili” ödüllerinde “Çevre dostu otomobil” kategorisini kazanma başarısı gösterdi.

Yeni Superb, Almanya’da Bild am Sonntag Dergisi “Orta Sınıf Altın Direksiyon ödülü” başta olmak üzere, Auto Motor und Sport Dergisi “Üst Orta Sınıf İthal Araçlar” ödülü, Auto Zeitung Dergisi “Üst Orta Sınıf İthal Araçlar Otomobil Ödülü 2008”, Avusturya’da ARBÖ “2008 yılı en iyi ve en popüler aracı” ödülü Çek Cumhuriyeti’nde “Üst orta sınıfın En İyi Otomobili” Otomobil Sanayii Gazetecileri Kulübü tarafından twindoor bagaj açma sistemine verilen “Yılın Teknolojik Yeniliği” ödülü, Rusya’da “Altın Korna 2008” Hırvatistan’da “En İyi Şirket Otomobili”, Polonya’da “Sergilenen En Güzel Otomobil” ödülü, Autobest çift kapılı sistem için verilen “En İyi Teknoloji 2009” ödülü ve Belçika’da VAB “Yılın Aile Otomobili” ödüllerini almaya hak kazandı.

Etiketler: , ,
Kategori: Haberler, Magazin, Markalar, Skoda
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com