Gösterim: 5.763
Eklenme: 13 Temmuz 2012
Saat: 15:26
5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes
Suzuki Grand Vitara 2013

Suzuki Vitara off road tutkunlarının en beğendiği, vazgeçemediği SUV modelidir. Grand Vitara ismini aldıktan sonra ise araç off-road severlerin ilgisini kaybetti. Şehir SUV’u denilen daha naif bir araç haline dönüştü. Hal böyle olunca Suzuki’nin lokomotif modeline olan ilgi azaldı.

Japonya’da Escude, diğer ülkelerde Grand Vitara olarak satılan araç 2013 model yılına yenilenerek giriyor. Yüzü hafiften gençleştirilen araç eski ilgiyi toplamayı hedefliyor.

Araçta dikkat çeken yeniliklere değinilecek olunursa; Modası geçen, bagaj kapısında bulunan stepne artık yok. Stepneden boşalan bagaj kapısına plaka yerleştirilmiş. Ön ızgara iki parçalı çizgiye sahip. Ön tampon koruma barı varmış izlenimine sahip şekilde tasarlanmış. Ön tamponun alt kısmında koruyucu plaka var. Ayrıca aracın ön farları karartılmış. Yeni alaşım jant seçenekleri var. Aracın düğmeleri ve orta konsolunun şekli genel anlamda korunurken hafif estetik donuşlar yapılmış.

Resimlerini gördüğünüz araç Japonya’da Escude adıyla satılmaktadır. Ayrıca Japon otomobillerinde yer verilen üçüncü dış dikiz aynası Avrupa araçların yer almamaktadır.

Suzuki Grand Vitara 2013 Ön

Suzuki Grand Vitara 2013 Ön

Suzuki Grand Vitara 2013 Arka

Suzuki Grand Vitara 2013 Arka

Suzuki Grand Vitara 2013 Orta Konsol

Suzuki Grand Vitara 2013 Orta Konsol

Kaynak: Suzuki Japonya

Yorumlar
  1. Ali G dedi ki:

    Jeep’lere benzemiş.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com