Gösterim: 778
Eklenme: 3 Nisan 2009
Saat: 15:18
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Doblo

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikası’nda üretilen Fiat Doblo’nun hem standart olarak sunulan zengin güvenlik ekipmanlarıyla hem de ekonomik anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Safeline adı verilen yeni donanım versiyonu, Nisan ayı itibariyle satışa sunuldu! Fiat Ticari Araçlar tarafından 22 bin 690 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla tüketicilerin ilgisine sunulan Fiat Doblo Safeline, düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansı bir arada sunabilen 1.4 litre 77 HP benzinli; 1.3 litre 75 HP ve 1.9 litre 105 HP’lik Multijet motorlarla kombine ediliyor. Mevcut Fiat Doblo ailesinin zengin ekipmanlarının üstüne eklenen güvenlik özellikleriyle dikkat çeken Fiat Doblo Safeline’da ABS, sürücü/yolcu ön havayastıkları, klima, MP3 çalarlı müzik sistemi, 2. sürgülü kapı, koyu renk camlar, çift parça katlanabilir arka koltuklar ve elektrikli yan aynalar gibi donanımlar standart olarak sunuluyor.

Fiat Ticari Araçlar, Fiat Doblo Safeline’ı 22 bin 690 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla tüketicilerin ilgisine sundu. Tofaş tarafından Bursa’da üretilerek birçok ülkeye ihraç edilen Fiat Doblo’nun yeni donanım versiyonu olarak ön plana çıkan Fiat Doblo Safeline, standart olarak sunulan 2 havayastığı ve EBD destekli ABS gibi aktif ve pasif güvenlik donanımlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca nisan ayı boyunca Koç Fiat Kredi desteğiyle 12 bin TL’ye 12 ay vade ve % 0 faiz gibi avantajlı kredi koşullarıyla Fiat Doblo Safeline için özel satın alma kolaylıkları da sağlanıyor.

Fiat Doblo ailesinin diğer üyelerinden “Safeline” logolarıyla ayrılabilen yeni model versiyonu, ilk olarak Fiat Doblo VIP’te sunulan metalik siyah gövde rengiyle de satın alınabiliyor. Uygun satış fiyatı ve daha zengin donanım hedefiyle yollara çıkmaya başlayan Fiat Doblo Safeline’da sunulan güvenlik donanımlarına ek olarak MP3 çalarlı müzik sistemi, klima, 2. sürgülü kapı, tavan rayları, koyu renk camlar, çift parçalı katlanabilir arka koltuklar ve elektrikli yan aynalar gibi unsurlar da yine standart olarak sunuluyor. Arka koltuklar dik konumda 750 litre bagaj hacmi sunan Fiat Doblo Safeline, arka koltuklarının yatırılmasıyla 3000 litreye ulaşan rakipsiz bir yükleme alanına da erişebiliyor.

Fiat Doblo Safeline, kaputu altında sadece manuel şanzımanla kombine edilen 1.3 litre 75 HP ve 1.9 litre 105 HP’lik Multijet iki ayrı dizel motor seçeneğinin yanı sıra 1.4 litre 77 HP’lik benzinli motorla kombine ediliyor. Fiat Doblo Safeline’ın 75 HP güç ve 190 Nm tork üreten 1.3 litre Multijet motor versiyonu 146 km/s’lik maksimum hıza erişirken, 100 km’de ortalama 4.7 litrelik yakıt tüketimi değeriyle ön plana çıkıyor. Fiat Doblo Safeline’ın 105 HP güç ve 200 Nm tork üreten daha güçlü Multijet motorlu versiyonu ise 168 km/s’lik son hız ve 4.8 lt/100km ortalama yakıt tüketim değeriyle dikkat çekiyor. Fiat Doblo model ailesinin tek benzinli motor seçeneğini oluşturan 1.4 litre silindir hacimli 77 HP’lik motoru ise 115 Nm’lik torkuyla dengeli bir kullanım imkanı sunuyor. 148 km/s’lik son hıza erişebilen Fiat Doblo Safeline 1.4 Fire, 100 km’de ortalama 6.3 litrelik yakıt tüketim değeriyle de ekonomik yönünü ortaya koyuyor..

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com