Gösterim: 1.091
Eklenme: 17 Mayıs 2009
Saat: 08:51
1.00 avg. rating (57% score) - 1 vote
Nissan Navara

2008 yılını %1,3′ lük pazar payı ile kapatan Nissan, 2009’un ilk çeyreğinde %1,7’lik pazar payına ulaştı. Pick-up segmentinin yıldızı Navara yaptığı atakla Mart ayında ikinciliğe yükseldi.

Nissan’ın Pick-up segmentinde Navara ve Pick-Up modelleriyle 2008 yılını %12,2 pazar payı ile 4. sırada tamamladı. Navara modeli bu yıla ciddi bir yükselişle başladı. Mart ayındaki performansı neticesinde %17,8 pazar payı ile sınıfının en çok satan 2. markası konumuna geldi. Türkiye’de üç yıl üst üste en beğenilen Pickup seçilen Nissan Navara, sınıfının en zengin donanım ve konforu ile iddiasını arttırarak sürdürmeye devam ediyor.

Mart 2009’da %17,8 pazar payı ile sınıfının en çok satan 2. markası konumuna gelen Navara ise, SUV DNA’sı taşıyan heybetli yapısı ve üstün donanım özellikleriyle, Pick-up pazarının yüksek standartlarını belirlemeye devam ediyor. Çift kabinli yapısıyla geniş bir oturma alanı sunan Nissan Navara, piyasaya çıkardığı yeni Platinum versiyonu ile de adından söz ettirmeye devam etmeyi hedefliyor. Yepyeni bir konsept ile üretilen Navara 4×4 LE Platinum A/T, üstün arazi kullanımı ve SUV tarzı görünümü sayesinde Sport Utility Pick-up kavramını oluşturarak pick-up segmentinde farklılık yaratmayı başarıyor. Navara 4×4 LE Platinum A/T tasarımı ve zengin detayları ile görünürlük ve prestij anlamında büyük farklılık yaratıyor.

Nissan, 1990′ lı yıllardan beri satmakta olduğu Pick-Up versiyonu ile Türkiye’ de sağlamlığın ve dayanıklılığın bir simgesi durumuna gelmiş olup, Pick-Up denilince ilk akla gelen markanın Nissanolmasını sağlamıştır. Nissan, Türkiye’ de 30bin adetten fazla Pick-Up satmıştır. Nissan halen Pick-Up modelinin 4×2 ve 4×4 versiyonlarından oluşan bir ürün gamı sunmakta. 2,5lt TDI motorlu Pick-Up modeli 4×2 ve 4×4 versiyonlarında 133HP güç üretmektedir. Japonya üretimi olan Nissan Pick-Up’lar sunduğu yakıt ekonomisi, ticari kullanıma uygun satış sonrası hizmet kolaylığı, sağlamlığı ve dayanıklılığıyla ön plana çıkmaktadır. Ayrıca 1145kg ‘ ye kadar sağladığı üstün yük taşıma kapasitesi, 5 kişilik iç kabini, ABS, Klima, sürücü ve yolcu hava yastığı gibi detaylar sunulmaktadır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com