Gösterim: 2.203
Eklenme: 23 Eylül 2004
Saat: 19:11
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Fiesta Van

Ticari Araç sektörünün lider kuruluşu Ford Otosan, Ticari Araç ürün gamını Ekim ayında piyasaya süreceği Yeni Ford Fiesta Van ile güçlendiriyor. Mini Van sınıfının en son üyesi olan, Ford’un bilinen sürüş kalitesinin ve estetik görünümünün birleştiği Ford Fiesta Van, bir ticari araçtan beklenen herşeye sahip.

Yeni bir soluk…
Dış dizaynındaki kompak görümünün yanısıra, iç hacminde büyüklüğüyle de dikkat çekiyor. Kolay kullanım özellikleri ve geniş iç hacim rahatlığının birleştiği Yeni Ford Fiesta Van, sınıfına yeni bir soluk getiriyor.

Yeni Ford Fiesta Van, Ford Ticari araç ailesinin yeni üyesi olarak, yüksek standartlarda üretimin getirdiği sağlamlık, güvenilirlik ve uzun ömürlü performans geleneğine devam ediyor.

Beklenen iş arkadaşı…
Yeni Fiesta Van, genis ve konforlu iç mekanıyla güvenilir ve sağlam bir mühendisliğin ürünü. Burulma kollu arka suspansiyon ve minimum boşluklu direksiyon sistemi Fiesta’ya hassas ve tepki veren sağlam bir yol tutuşu sağlıyor. Ford Fiesta Van’ın zevkli ve kolay kullanımı, onu çalışkan ve eğlenceli bir ticari araç’a dönüştürüyor.

Geniş ve yüklemeyi kolaylaştıran yüksek camlı bagaj kapağıyla, 1.013m3 yük hacmine sahip olan bagaj, 1320 mm’lik yük uzunluğu ve 647 mm’lik düşük yükleme yüksekliğiyle geniş yüklerin kolayca taşınabilmesine olanak tanıyor. Yükleme yüksekliği ve 9.8 metrelik uzunluğu ile sınıfında lider olan Ford Fiesta Van, manevra kabileyeti ile sınıfına yeni bir standard getiriyor.

Yeni Ford Fiesta Van’ın 1.4 litre Duratorq TDCi common-rail turbo dizel motoru ile en iyi performans ve yakıt tüketimi sağlanırken, Ford Fiesta’nın kendinden emin yol tutuşu ve manevra kabiliyetiyle de keyifli sürüş sağlanıyor…

Standart donanımında uzaktan kumandalı merkezi kilit, sürücü hava yastığı, sürücü arkası koruma bölmesi, Motor kilidi (pasif hırsızlık önleme sistemi), yüksekliği ayarlanabilir hidrolik direksiyon ve yük bağlama gözleri gibi bircok özellik barındıran Fiesta Van, 483 kg’lık istiap haddi ve düşük yakıt tüketimiyle beklenen iş arkadaşı.

Ekim ayının ilk haftası itibarıyla bayilere ulaşacak olan Ford Fiesta Van, 19.600.000.000 TL’den başlayan fiyatı ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com