Gösterim: 1.061
Eklenme: 21 Aralık 2010
Saat: 21:37
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Yeni Fiat Doblo

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilerek ve dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen Yeni Fiat Doblo’nun Cargo versiyonu, dünyanın en prestijli ve uzman yayınlarından What Van?’ın uzman editörleri tarafından “2011 Yılın Hafif Van”ı seçildi. What Van? editörlerinden Paul Barker yaptığı açıklamada, “ Şık bir tasarıma sahip, pratik ve konforlu Fiat Doblo Cargo, hafif van sınıfında kazanan olmak için en doğal ve uygun seçenekti” dedi. Daha 1 yaşını doldurmadan “2011 Uluslararası Yılın Ticari Aracı”, İngiltere’de “Fleet Van” ödülleri jürisi tarafından “Yılın En İyi Filo Vanı” gibi daha birçok önemli sonuca imza atan Fiat Doblo Cargo’nun yeni nesli, etkileyici tasarımı ve sürüş konforunun yanı sıra büyüyen boyutların etkisiyle 1 tona varan yükleme özellikleriyle ticaret erbabının vazgeçilmezi olmayı başarmasıyla dikkat çekiyor.

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen yeni Fiat Doblo’nun Cargo versiyonu, kısa bir süre önce kazandığı “2011 Yılın Ticari Aracı” ve İngiltere’de “Yılın En İyi Filo Vanı” ödüllerine layık görülmesinin ardından bir prestijli başarıya daha imza attı. Yeni Fiat Doblo Cargo, dünyanın en önemli yayınlarından What Van?’ın uzman editörleri tarafından “2011 Yılın Hafif Van”ı seçildi. What Van? editörlerinden Paul Barker yaptığı açıklamada, “Şık bir tasarıma sahip, pratik ve konforlu Fiat Doblo Cargo, hafif van sınıfında kazanan olmak için en doğal ve uygun seçenekti” dedi. İngiltere Fiat Ticari Araçlar Direktörü Gerry Clarke ise “ Yeni Fiat Doblo Cargo, daha en başından itibaren bizim için muhteşem bir araç oldu” açıklamasını yaptı. Yeni Fiat Doblo Cargo’nun yeni aldığı ödüle gerçekten çok sevindiklerini dile getiren Clarke, “Müşterilerimiz bize sürekli olarak Yeni Fiat Doblo Cargo’yu ne kadar çok beğendiklerini söylüyorlar. Ticari araç uzmanlarının da Fiat Doblo Cargo’yu çok beğendikleri çok açık” diyerek sözlerini tamamladı. Daha 1 yaşını doldurmadan uluslararası nitelikte kazandığı ödüllerle başarısını taçlandıran Yeni Fiat Doblo Cargo, çok yönlülüğü, pratik kullanım özellikleri, konforlu yapısı ve tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor

Fikri mülkiyet hakları Minicargo projesinde olduğu gibi Tofaş’a ait olan yeni Fiat Doblo Cargo, performans ve işlevsel özellikleriyle sınıfının referans modeli olma unvanını devam ettiriyor. Yepyeni bir platform üzerine sınıfının konfor ve müşteri beklentileri göz önüne alınarak sıfırdan geliştirilen yeni Fiat Doblo Cargo, kübik biçimli ve etkin kullanım ve yükleme özellikleri sağlayan iç mekanı ve araç içine geçişi kolaylaştıran sürgülü yan kapılarıyla dikkat çekiyor. 2.2 metrelik iç mekan uzunluğuna, 3400 ile 4200 litre arasında değişen bagaj hacmine sahip yine Fiat Doblo Cargo, 1 tona varan yükleme kapasitesiyle de dikkat çekiyor. Kısa ve uzun aks mesafeli van versiyonlarının yanı sıra yüksek ve normal tavanlı olmak üzere farklı karoser tiplerine sahip olan yeni Fiat Doblo Cargo’nun ayrıca normal ve uzun şasi tipleri de yine Bursa’da Tofaş Fabrikası’ndan üretilerek birçok ülkeye ihraç ediliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com