Gösterim: 4.238
Eklenme: 7 Ağustos 2012
Saat: 13:20
5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote
Toyota Hilux Arap Drifti Kazası

Arap ülkelerinde düz yolda yapılan drift gösterileri artık sıradanlaştı. Numara hep aynı düz yolda bir sağa bir sola aracı yanlamak. Arapların driftlerini dünyanın diğer ülkelerinde yapılan gösterilerden ayıran ana etmen hiçbir güvenlik önlemi alınmadan yapılması ve izlenmesi.

Özel pistler yerine akan trafik içinde yapılması ise ayrı bir heyecan katmanın yanısıra tehlikeli anların yaşanmasına neden oluyor. Birçok kaza meydana geliyor.

Kazalardan birinde parçalanan araç Arap ülkelerinde çok sevilen Toyota Hilux’un tek kabinli versiyonu. Araç gösterisini yaptığı sırada biraz fazla yana savruluyor ve arka kısmını kaldırıma çarpıyor. Araç sürücüsünün bu esnada kaza daha fazla basmak istemesi kazanın daha fazla zarar vermesine neden oluyor. Araç durduktan sonra ise yine gaza basarak olay yerinden kaçmak istiyor ancak tekerleğinin koptuğundan habersiz..

Olay sonunda kimse yaralanmıyor. Olay yeri bir anda adeta savaş alanına dönüyor. İzleyiciler Formula 1 takımının pit-stop ekibi havasıyla müdahale ediyor. Biri alelacele plakayı söküyor, diğeri araç içindekilerin durumuna bakıyor, bir başkası dağılan parçaları topluyor..

Yorumlar
  1. İbrahim dedi ki:

    İyi olmuş bu magandalara.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com